«Зоряні малята-2021»: через розвиток творчих здібностей малечі до підвищення рівня культури в країні


Стартував Всеукраїнський дитячий фестиваль «Зоряні малята-2021», який традиційно проводиться Благодійним фондом «Зірки та зіроньки». Карантинні обмеження не стали на заваді – вже другий рік поспіль фестиваль організовують в дистанційному форматі.

Проте зроблено все можливе задля розвитку творчих здібностей дітей та підвищення рівня культури загалом. Якщо минулого року акцент робили на використанні пісень та музики виключно українських авторів задля
популяризації їх творчості, то цього року – на індивідуальній роботі з педагогами та вдосконалені рівня підготовки концертних номерів.

Фестиваль «Зоряні малята» залучає близько 650 дітей від 3 до 7 років з усіх куточків України. Цього року вже вдруге фестиваль пройде в дистанційному форматі. Тобто творчі колективи не збираються на одній сцені, а записують відеосюжет зі своїм виступом, будь то пісенна чи танцювальна композиція. І головна перевага такого підходу якраз те, що малеча вчиться не боятися працювати на камеру. Варто зазначити, що оцінюється не малеча, а робота керівника з даною віковою категорією дітей. Оцінки ставлять скоріше педагогу, ніж дитині.

- При перегляді та оцінюванні кожного відеосюжету творчих колективів члени журі записують персональні рекомендації – як можна покращити той чи інший виступ, яких помилок варто уникати, як підвищити якість підготовки номерів під час співпраці з дітьми. Така робота з педагогами, керівниками колективів дає чудовий
ефект – зростає загальний рівень культури в країні, - наголошує директор Всеукраїнського Благодійного фонду «Зірки та зіроньки» Людмила Черниченко.

Але прослухавши рекомендації в аудіо-форматі кожен керівник творчого колективу має можливість проаналізувати тільки свої недоопрацювання. Тоді як члени журі часто мають загальні побажання та рекомендації задля усунення типових помилок. Тому в рамках фестивалю для всіх педагогів, творчі колективи яких беруть участь у фестивалі «Зоряні малята», буде проведений підсумково-аналітичний вебінар за участі фахівців за напрямками мистецтв.

І якщо педагоги отримують цінні рекомендації та мають можливість покращити свій рівень викладацької майстерності, то діти окрім досвіду – ще й нагороди та подарунки. Кожна дитина, що бере участь у фестивалі «Зоряні малята» отримує не лише медалі, дипломи та сувеніри, а ще й унікальні зростаючі листівки-розмальовки. Якщо звичайні розмальовки викидаються після використання, то зростаючі можна розірвати на шматочки та посадити в землю. Вони виготовлені зі спеціального паперу, що містять в собі насіння квітів. Тож навіть подарунки за участь у фестивалі підібрані таким чином, щоб навчати дітей та сіяти «розумне, добре, вічне» в усіх сенсах цього слова. Хоча головна нагорода для малечі віком від трьох до семи років, яку вони зможуть оцінити пізніше – це перемога над своїм страхом, це виклик самому собі, що вдалося переступити через не можу/не хочу/не вдається та все ж таки підготувати концертний номер.

Важливо, що фестиваль «Зоряні малята» вже третій рік поспіль проводиться за підтримки Управління культури і туризму Донецької ОДА. В складні часи невпевненості та карантинних обмежень подібна інформаційна та фінансова підтримка дають сталість творчим проєктам та дозволяють заохочувати дітей чудовими подарунками.

Керівник проекту – Голова правління БФ «Зірки та зіроньки» Олена Некрасова 0501606183
Приймаємо заявки на участь у фестивалі «Зоряні малята» до 5 квітня. Детальна інформація - https://z-malyata.com.ua/spring/


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
2

Эта запись была размещена в рубрики: