Регистрируйте команду! 1000 долларов на проект для активистовРозпочато набір команд на другу хвилю проєкту «Зміцнення громадянського активізму серед молоді»!

Реєструй свою команду, навчайся, отримуй можливість фінансування власного проєкту!

ГО «Фонд “Професійний розвиток Харкова”» за щирої підтримки Національного фонду демократії̈ (National Endowment for Democracy) проводять набір команд до проєкту “Зміцнення громадянського активізму серед молоді”.

Мета проєкту – підтримати громадянські ініціативи та громадські організацій на початковому етапі їхньої діяльності, надати практичний досвід з проєктного менеджменту.

До участі запрошуються команди у складі від 3 до 5 учасників віком від 18 до 35 років із Харківської, Сумської та Чернігівської областей та підконтрольних уряду України територій Донецької та Луганської областей, а саме:

● представники ініціативних груп, що впроваджують позитивні зміни у своєму закладі освіти, місті, селищі або в ОТГ, котрі планують зареєструвати громадську організацію найближчим часом;

● засновники/члени/волонтери громадської організації̈, що була офіційно зареєстрована не більше 1 року, та потребуєте допомоги в організації̈ своєї діяльності.

Можливості, що надає проєкт:

● практичний досвід з проєктного менеджменту з використанням інструментів Human-Centered Design;

● досвід бюджетування та фінансового менеджменту громадських організацій;

● налаштування цифрових інструментів для організації роботи своєї команди (Microsoft 365 / Gsuite, Canva Pro);

● потужна менторська підтримка на всіх етапах роботи над проєктом;

● можливість отримати до 1000$ на його реалізацію.

Реєстрація команд триває до 18-го квітня за посиланням: bit.ly/2OF3Z80 За додатковою інформацією звертатися: drazman@profrozvytok.org.ua / +380931021389 – Ірина Дразман.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
8

Эта запись была размещена в рубрики: