Карповка осталась без света, холодильники в шоке: все “провода” ведут на Славянский курорт

холодильники
Вчера, 24 марта, без электроэнергии должен был остаться весь Славянский курорт. Долги, знаете ли...Но, не повезло только поселку Карповка, который отделен от Славкурорта трассой М 03 Киев-Харьков-Довжанское. И причина отключения - аварийная.

Вот, что по этому поводу официально заявляют представители компании ДТЭК

Жителі Карпівки без світла через несправність на підстанції Славкурорт

Вчора о 21:00 сталося аварійне відключення лінії, яка живить жителів селища Карпівка. ДТЕК Донецькі електромережі оглянув лінію і не виявив порушень. Ймовірна причина відключення – збій в роботі обладнання живильної підстанції Торська, яка знаходиться у власності ДП СКРЦ «Слов'янський курорт». Вірогідна причина несправності – незадовільний стан обладнання підстанції.

Через збій в роботі абонентської підстанції Торська, яка знаходиться у власності ДП СКРЦ «Слов'янський курорт», без світла залишаються близько 250 домогосподарств в селищі Карпівка. Згідно Закону України «Про ринок електричної енергії» оператор системи розподілу (ОСР) не має права самостійно виконувати роботи на абонентських підстанціях. Відновлення електропостачання клієнтів можливе лише після того, як балансоутримувач обладнання проведе необхідні роботи на підстанції.

Читайте также: Славянский курорт снова ожидает тьма кромешная? ДТЭК отключает электричество

ДТЕК Донецькі електромережі піклується про своїх клієнтів і вживає всіх необхідних заходів для того, щоб максимально швидко повернути світло в їх оселі. Для якнайшвидшого відновлення енергопостачання жителів селища Карпівка ОСР зв'язався з органами місцевого самоврядування з проханням посприяти залученню ДП СКРЦ «Слов'янський курорт» до ремонту підстанції Торська, що знаходиться в його власності.

ДТЕК Донецькі електромережі готовий надати необхідну допомогу в рамках своїх законних повноважень.

Остается посочувствовать жителям Карповки. Связи с ДП СКРЦ «Слов'янський курорт» установить не удалось...

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
27

Эта запись была размещена в рубрики: