Славянский курорт снова ожидает тьма кромешная? ДТЭК отключает электричество

курорт

Именно с сегодняшнего дня, 24 марта, Славянский курорт снова может оказаться без электроснабжения.

Причины таких жестких мер подробно изложены в письме ДТЭК, которое распространено в СМИ.

ОСР змушений припинити енергопостачання ДП СКРЦ «Славкурорт» через відсутність постачальника електроенергії

Через відсутність постачальника електроенергії та значну заборгованість за розподіл електроенергії з 24 березня буде обмежено електропостачання ДП СКРЦ «Слов'янський курорт». Оператор системи розподілу ДТЕК Донецькі електромережі зобов'язаний провести відключення на виконання вимог Закону України «Про ринок електроенергії» і Правил роздрібного ринку електроенергії.

Понад 6 місяців у ДП СКРЦ «Слов'янський курорт» відсутній договір про постачання електроенергії. Відповідно до Закону України «Про ринок електроенергії» і Правил роздрібного ринку електроенергії оператор системи розподілу (ОСР) зобов'язаний обмежити енергопостачання підприємства, яке не має договірних відносин з постачальником, вже з 24 березня.

Читайте также: “Конец света” на Славянском курорте. Подробности конфликта

Крім того, ДП СКРЦ «Слов'янський курорт» з серпня 2020 припинив виконання своїх зобов'язань за графіком погашення заборгованості перед ОСР. Сума боргу на 24 березня становить 9,4 млн грн. Вся відповідальність за наслідки відключення лежить на керівництві ДП СКРЦ «Слов'янський курорт».

Підкреслимо, для врегулювання ситуації та скасування відключення керівництво ДП СКРЦ «Слов'янський курорт» зобов'язане в найкоротші терміни укласти договір з постачальником електроенергії та погасити заборгованість перед оператором системи розподілу електроенергії.

ДТЕК Донецькі електромережі закликає керівництво ДП СКРЦ «Слов'янський курорт» знайти шляхи вирішення проблемної ситуації з постачальником і заборгованістю перед ОСР, а владу міста Слов'янськ та Міністерство соціальної політики сприяти врегулюванню ситуації в рамках своїх законних повноважень. Листи про це були спрямовані міському голові м. Слов'янськ, інспекції Держенергонагляду в Донецькій області та Донецькій обласній державній адміністрації. Востаннє – 15.03.2021 р.

Пока ДП СКРЦ "Славянский курорт", судя по всему, не отреагировало. Снова под угрозой остаться без электричества простые жители микрорайона, несколько коммунальных предприятий города и троллейбусы маршрута №2.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
31

Эта запись была размещена в рубрики: