Рыбалка стоп! 1 апреля начинается весенне-летний нерестовый запрет на рыбную ловлю


З 1 КВІТНЯ НА ВОДОЙМАХ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ВЕСНЯНО – ЛІТНЯ НЕРЕСТОВА ЗАБОРОНА НА ВИЛОВ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ

З першого квітня 2021 року на водних об’єктах Донецької області встановлюється весняно – літня нерестова заборона на вилов водних біоресурсів у 2021 році на території та акваторії водних об’єктів, розташованих в районі діяльності Управління Державного агентства рибного господарства у Донецькій області.

Любительське рибальство у період нерестової заборони дозволено на спеціально визначених ділянках водойм однією поплавковою  або  донною  вудкою  із  одним гачком і спінінгом з берега.

Порушення правил рибальства в цей час карається як накладенням штрафів, так і притягненням до кримінальної відповідальності. Сума штрафів за порушення правил рибальства згідно КУпАП становить від 34 до 680 грн. За незаконне зайняття рибним промислом, що завдало істотну шкоду передбачена кримінальна відповідальність відповідно до ст. 249 ККУ. Штраф від 1 700 до 3 400 грн або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

Більш детальна інформація щодо встановлення весняно – літньої нерестової заборони розміщена на офіційному сайті Управління Державного агентства рибного господарства у Донецькій області dn.darg.gov.ua

Управління Державного агентства рибного господарства у Донецькій області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
1

Эта запись была размещена в рубрики: