На Донеччині відбувся VII Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку


Минулого тижня на Донеччині відбувся VII Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку. Цього року онлайн-захід об'єднав 35 спікерів: представників державних адміністрацій, громадські організації та ініціативи, соціально-відповідальний бізнес, представників ЗМІ. Учасники презентували успішні практики, які втілюються в регіоні та свої плани на 2021 рік.
Під часу заходу була присутня Золкіна Лілія Іванівна - керівниця управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації. Лілія Іванівна зробила акцент на тому, що її управління зараз все більше планує проєктів на екологічну тематику й завжди відкрите до співпраці.

Також з доповіддю були присутні заступниця начальника Сіверсько-Донецького басейнового управління водними ресурсами і секретар басейнової ради Білоцерківська Наталя Олексіївна та керівник відділу молоді та спорту Слов’янської ОТГ Олександр Міщенко.

Координаторкою форуму стала менеджерка осередку громадянського суспільства "Друкарня" Капіталіна Пасікова. Впродовж більше місяця Капіталіна разом з Валентина Абалмасова понад ретельно працювала над добором спікерів і комунікацією з ними.

Форум тривав до 21 квітня. Ознайомитися з графіком прямих трансляцій та зареєструватися можна на офіційній сторінці організації https://letsdoitukraine.org/

 

Запис прямих трансляцій можна переглянути на сторінці Друкарня / Drukarnia

Вдячні усім учасникам форуму з найрізноманітніших міст Донеччини, що долучились і поділились своїми ініціативами:
інтернет видання "Деловой Славянск", "Восточный Вариант"Экопатруль, Громадське формування "Екологічний патруль"Слов'янський культурний центр "Задзеркалля", Марiуполь Сортує!, Платформа Ініціатив "Теплиця", Слов'янськ проти наркотиків в
Фундація підтримки осіб старшого віку "Вік щастя", Приазовський державний технічний університет, Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Туган-Барановського,

УАЛ МаріупольShiftVidlik projects, Активна Громада Слов'янська та Миколаївки, Маріупольська Молодіжна Рада/ Mariupol Youth Council, Майстерня Ідеї, 1991 Mariupol, ЕКО ГУРТ, IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives.

 

Організатор заходу – Всеукраїнський молодіжний рух Let's do it, Ukraine за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Всеукраїнського молодіжного центру, Національної молодіжної ради України.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
5

Эта запись была размещена в рубрики: