Інтернет-професії або реальні навички для роботи в інтернеті. Стартував проєкт «Прямуємо до успіху»


Через пандемію та карантинні обмеження актуалізувалась потреба опанування навичок роботи в інтернеті та організації ефективної роботи дистанційно.

І сьогодні фах – це ще не все! Майбутнє ринку праці диктують високі технології та інші компетенції. Глобальним трендом стала дистанційна зайнятість. Це нова реальність, яка потребує гнучкості, бажання змінюватись та розвиватись навіть в іншому професійному просторі. Сьогодні неможливо уявити ведення бізнесу без представництва в  соцмережах. Щороку зростає потреба у кваліфікованих контент-менеджерах.

Контент-менеджер – це маркетинг в соціальних мережах, просування товару чи послуги, таргетованої реклами за допомогою бізнес-сторінок, створення якісного тематичного контенту, підготовка фото та відеоконтенту.

Опанувати такі навички можна в рамках партнерського проєкту «Прямуємо до успіху». Інтерактивне онлайн навчання актуальним навичкам робота в інтернеті, запропоновані проєктом – це відмінний варіант для тих, хто замислюється над зміною професії чи вдосконаленням своїх навичок: для  ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту, для власників, керівників та працівників мікро-, малих та середніх підприємств, а також самозайнятих осіб в Донецькій області (територія, що контролюється українською владою).

Авторський курс, розроблений відповідно до запитів роботодавців, фаховість консультантів, залучених для проведення навчання, унікальна можливість індивідуального консультування для кожного учасника – все це є передумовами сподіватися на те, що отримані компетенції під час навчання в рамках проєкту допоможуть майбутнім учасникам стати більш конкурентоспроможними та адаптуватися до викликів на ринку праці.

Проєкт «Прямуємо до успіху!» реалізується в Донецькій області ГО «Відкрита економіка», Донецьким обласним центром зайнятості, Донецькою торгово-промисловою палатою, ГО «Асоціація консультантів для бізнесу АКБ» та Міжнародним інститутом підприємництва. Проєкт реалізується в рамках проєкту «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб», який виконує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: