Для маленьких читачів Слов’янська триває Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Щороку хвилююча мить чарівної весни приносить до бібліотек Слов’янська  традиційне і довгоочікуване свято — Всеукраїнський тиждень дитячого читання.

Цього року Тиждень дитячого читання у Центральній дитячій  бібліотеці Слов’янська  проходить під гаслом «Книжок країна чарівна чекає на гостини». До уваги користувачів бібліотеки та мешканців міста презентуються виставки-інсталяції «Скільки в світі є книг, стільки друзів нових» та «Книжки супер! Читати круто!».

У читальні з’явилося «Книжкове містечко», до якого запрошують Червона Шапочка та Мишенятко Пік. Бібліосиноптик, у фото-зоні «Книжковий дощ новинок», пропонує нові книги, які отримала бібліотека у 2021 році. Щодня відбуваються різноманітні заходи.

15 березня тиждень було розпочато книжковим радаром «Літературні об’єкти Лесі Ворониної». Учні других класів ЗОШ №11 здійснили подорож до планет Смугастих равликів, Білої Лілеї, Співучих Бананів та інших. Також діти дізнались історію виникнення дитячих книжок. Хлопці та дівчатка брали активну участь у вікторинах, конкурсах, розгадували ребуси та загадки, які були присвячені її величності КНИЗІ.

16 березня під час  літературної вікторини «Казки читай, героїв впізнавай!», діти  повертали загублені речі у казки, відгадували казкових героїв, давали відповіді на запитання Їжачка Хитрячка. Весело та гамірно відбулися конкурси: «З якої казки рядки», «Телеграма», «В яких казках живуть ці звірі?».

17 березня на уявному потязі маленькі  сонечки-вихованці  ДНЗ №6 подорожували залами бібліотеки, відвідували її виставки – інсталяції та фотозони, взяли участь у хіт-параді.  Під час хіт-параду казкових героїв «Із книжок в мультик» стало зрозуміло, які герої мультиків та казок подобаються маленьким  слов’янцям: на першому місті - Тачки Маквін, на другому – Король Лев, на третьому – Білосніжка.

Цього ж дня на базі ЗОШ № 11  було проведено  бібліоасорті «Енциклопедії на всі смаки». Під час зустрічі бібліотекарі Центральної дитячої бібліотеки довели учням 3-х класів, що людина не може знати все, але повинна вміти знайти відповідь на будь-яке запитання. Для цього і створюють книги, які «знають усе» – енциклопедії.

Тиждень дитячого читання триває і дитяча бібліотека чекає на юних відвідувачів, їх батьків, щоб знову відправитись у нові, цікаві та захоплюючі подорожі по безмежній Книжковій країні, де кожен читач відчує себе бажаним гостем.

Колектив Центральної дитячої бібліотеки
КЗ «ЦСПБ м. Слов’янська»


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
4

Эта запись была размещена в рубрики: