За результатами ночного рейду поліції у Слов’янську: хто сплатить штраф за дітей у розважальних закладах

 Дітям до 16 років перебувати після 22:00 у розважальних закладах та закладах громадського харчування без супроводу дорослих заборонено законом. Під час чергового рейду ювенальні поліцейські виявили та притягнули до відповідальності таких порушників.

 Одним з основних напрямків роботи ювенальної превенції поліції є профілактика та попередження надзвичайних подій за участю неповнолітніх осіб. У рамках даної роботи слов'янськими правоохоронцями після 23.00 провели рейд по розважальних закладах міста.

 Так, під час перевірки в одному з комп’ютерних клубів поліцейські виявили 12-річного мешканця Слов'янська, який знаходився без супроводу батьків або відповідальної особи. Для пояснень з даного приводу було викликано мати хлопця.

 Після профілактичної бесіди інспектори ювенальної превенції склали відносно матері протокол за статтею 184 КУпАП "Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків по вихованню дітей".

 Також до адміністративної відповідальності було притягнуто й власника закладу за ст. 180-1 (Перебування неповнолітнього в розважальному закладі після 22:00 без супроводу дорослих).

 Крім цього у закладі поліцейські виявили 17-річного підлітка, який вживав алкогольні напої. На хлопця складено протокол за ст. 178 КУпАП (Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді).

 Звертаємось до всіх працівників розважальних закладів: якщо серед ваших гостей після 22.00 без супроводу батьків або іншого законного представника перебувають неповнолітні – телефонуйте за номером «102». А батькам радимо піклуватися про своїх дітей, аби вберегти їх від нещасних випадків та негативного впливу оточуючих.

 Краматорське районне управління поліції Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

9
4

Эта запись была размещена в рубрики: