В Украине будут строить первый в стране автобан

автобан

Укравтодор підписав угоду про будівництво в Україні першого автобану

Держагентство автомобільних доріг України (Укравтодор) підписало меморандум з компанією «Автомагістраль-Південь» про будівництво сучасного автобану Краковець – Броди – Рівне.

Про це повідомляється на сайті Укравтодору

Передбачається, що «Автомагістраль-Південь» за свій рахунок зробить розробку техніко-економічного обґрунтування реалізації проекту.

Читайте также: Украину хотят поделить на 10 зон без коронавируса. Куда отнесут Славянск?

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час підписання документа заявив, що Кабмін готовий максимально сприяти реалізації масштабних дорожніх інфраструктурних проєктів, які будуть стимулювати економічний розвиток регіонів.

За словами Шмигаль, такий крок дозволить Державному агентству автомобільних доріг найближчим часом оголосити відкритий конкурс для відбору приватного інвестора для будівництва.

«Використання механізму державно-приватного партнерства дозволить активніше залучати інвестиції в розвиток якісної дорожньої мережі в Україні. Це продовження реалізації найбільш масштабної та комплексної за всю історію незалежності програми президента “Велике будівництво”. Будівництво дорожніх шляхів із залученням приватного інвестора дозволить не тільки створювати нові робочі місця і сприятиме економічному розвитку, це дозволить зробити дороги комфортними й безпечними в довгостроковій перспективі», – сказав прем’єр.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
9

Эта запись была размещена в рубрики: