У Слов’янську відзначили День українського добровольця

 День українського добровольця - свято, яке являє собою втілення мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

У Слов’янському полку з нагоди свята вручили нагороди тим, хто сім років тому добровільно прийняв для себе рішення – захищати рідну землю.

На стройовому плацу військової частини 3035 у супроводі військового оркестру з днем українського добровольця вітали бійців, шлях яких починався зі служби в добровольчих батальйонах.

Привітали добровольців до частини прибув заступник Командувача об'єднаних сил із питань застосування сил і засобів НГУ генерал-майор Гусейн Вісханов.

«Хочу подякувати за вашу відданість та героїзм, маю за честь, вкотре знаходитися поруч, адже саме ви стали тим форпостом, який стримав противника. Впевнений, що ми переможемо», – наголосив генерал.

Полеглих побратимів вшанували хвилиною мовчання та молебнем, який провів військовий капелан Отець Діонісій.

Зазначимо також, напередодні свята військовослужбовці батальйону спеціального призначення «Донбас» завітали до Центру дитячої та юнацької творчості. Бійці щиро подякували діткам за те, що в такому маленькому віці вони знають про цей день.

«Дякуємо вам за те, що з самого малечку ви виховуєте в себе патріотизм. Дивлячись на вас, розумієш ради чого це все» - звернувся до дітлахів офіцер БСП «Донбас» лейтенант Костянтин Сердюк

По завершенню зустрічі маленькі патріоти вручили подарунки спец- призначенцям та зробили фото на пам’ять.

Група інформації і комунікації військової частини 3035


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
16

Эта запись была размещена в рубрики: