Від Запорізької Січі до сучасності. Захід у Слов’янському авіаколледжі


12.03.21 у Слов'янському авіаційному коледжі пройшов захід до Дня добровольця. На заході були присутні військовослужбовці НГУ, в/ч 3035.
Завідуюча бібліотекою Світлана Фірсова розповіла хто такі добровольці, про їх значення в історії нашої держави. Була представлена презентація "День українського добровольця" від Запорізької Січі до сучасності.В.о.Начальника коледжу Тетяна Лисак зупинилася на сучасних виданнях, автори яких приймали безпосередню участь у бойових діях. Пані Тетяна представила такі книги, як "Початок війни" Артема Шевченка, "Дівчата зрізають коси" Євгенії Подобної, "Добробати" Олега Покальчука та інші.

Студентка коледжу Дарина Бороденко розповіла про "історичне краєзнавство". Презентувала книги "Пам'ять жива", "Наші друзі військові", "Наші друзі військові 2", авторів авіаційного коледжу. Вона зупинилася окремо на наших друзях, добровольчих батальйонах "Київ 2", Антон Примушко та "Січ" Максим Морозов та Ірина Цвіла.

Далі був виступ військовослужбовців, які розповіли про Майдан та добровольчі батальйони, історії зі свого життя. Вшанували пам'ять загиблих добровольців хвилиною мовчання.

На закінчення заходу Світлана Фірсова сказала, що ми повинні знати і пам'ятати нашу історію. Сьогодні ми віддаємо належну шану тим, хто прийняв на себе перший удар неоголошеної війни за нашу незалежність. Українські добровольці стали гордістю свого народу.


Деловой Славянск

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

6
11

Эта запись была размещена в рубрики: