“Донецкоблгаз” сообщил о минировании административных зданий


ТЕРМІНОВЕ ЗВЕРНЕННЯ ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ»
щодо мінування адміністративних будівель

ПАТ «Донецькоблгаз» терміново повідомляє, що станом на 11 годину ранку 09 березня робота центрального апарату та всіх структурних підрозділів нашого підприємства заблокована, працівники вимушені залишити свої робочі місця, виїзді аварійних автомобілів заблоковані.

Повне блокування роботи ПАТ «Донецькоблгаз» відбувалося внаслідок повідомлення про замінювання всіх службових приміщень ПАТ «Донецькоблгаз», ЯКЕ БУЛО НАПРАВЛЕНЕ до органів поліції 07 БЕРЕЗНЯ 2021 року, тобто ДВА ДНІ ТОМУ.

Таким чином, починаючи з 06 березня та органи влади та поліції здійснювали протизаконний тиск на підприємство та вчиняли протиправні дії, а з 09 березня вдалися до повного бокування роботи ПАТ «Донецькоблгаз» через повідомлення про «начебто» мінування службових приміщень нашого підприємства. Відкритим залишається питання, чому органи поліції та ДСНС реагували на повідомлення про мінування службових приміщень ПАТ «Донецькоблгаз» цілих 2 дні……. ПАТ «Донецькоблгаз» діє виключно в межах чинного законодавства України, а деякі особи усвідомлюючи протиправність своїй дій вдаються до методів, які на нашу думку зовсім не притаманні європейській державі.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

17
1

Эта запись была размещена в рубрики: