Тепло пішло у домівки по Донеччині: Не дозволимо політичних маніпуляцій. П.Кириленко

тепло

Відновлюємо постачання газу на котельнях КП "Донецьктеплокомуненерго". Вже запустили котельні у Слов’янську (№№6,12), Лимані (№4, 10), Волновасі, Краматорську та інших населених пунктах області. Всього станом на тепер 19 котелень, і цей процес триває. Про це повідомив на своій сторінці очільник Донецькоі ОДА Павло Кириленко.

Нагадаю: 714 житлових будинків, 23 школи, 16 дитячих садків, 4 лікарні, 106 інших об'єктів залишилися без тепла внаслідок відключення від газу 59 котелень.

Відключення було здійснено ПАТ "Донецькоблгаз" незаконно - всупереч Постанові Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2018 року № 942 (“Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 18 червня 2014 р. № 217 і від 19 жовтня 2018 р. № 867”) та меморандуму, який за ініціативою Президента України був укладений 9 лютого між урядом, Асоціацією мерів міст України, НКРЕКП та Нафтогазом.

Дякую Прем'єр-міністру Денису Шмигалю, міністру розвитку громад і територій Олексію Чернишову,, голові правління НАК "Нафтогаз України" Андрію Коболєву, голові НКРЕКП Валерію Тарасюку за розуміння та оперативну реакцію на мою доповідь щодо наслідків таких незаконних дій Донецькоблгазу.

Разом вирішили цю проблему і повертаємо тепло у домівки жителям Донеччини.

До справи захисту інтересів мешканців долучилися і правоохоронці. Після неодноразових скарг жителів області до поліції, правоохоронцями були проведені слідчі дії, після яких працівниками КП «Донецьктеплокомуненерго» були демонтовані незаконно встановлені пломби та - як наслідок - припинені незаконні дії Донецькоблгазу.

Не дозволимо власникам Донецькоблгазу та їхнім політичним поплічникам з явно не проукраїнською позицією маніпулювати та переводити у політичну площину питання життєзабезпечення області!

Наголошую: структури, які дозволяють собі нехтувати потребами людей, ставлять під загрозу їх добробут, здоров'я та життя, можуть втратити ліцензію.

Переконаний: брутальним діям Донецькоблгазу буде дана правова оцінка.

Довідково: КП "Донецьктеплокомуненерго" експлуатує 182 котельні, з них 178 - на газу. Послуги з теплопостачання отримують 3048 житлових будинків, 91 школа, 93 дитячих садки, 67 лікарень та 574 об'єкти іншої інфраструктури.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

6
6

Эта запись была размещена в рубрики: