Бібліотека – інструмент для розвитку або зайві витрати: чи потрібні книгозбірні у Слов’янську?

читальный зал

21 століття заведено вважати ерою нових технологій і стрімкого розвитку у сферах науки, техніки та мистецтва. Але традиційні здобутки нашої країни та світу в цілому, що формувалися протягом тисячі років завжди будуть корисними та незамінними у нашому житті.

Мова йде про бібліотеки. Святая святих усіх науковців, культурологів та тих, хто просто обожнює читати.

Насправді ж книгозбірня має дещо глибше значення. Це чарівне місце - простір з особливою енергетикою, настроєм та затишком. Ніщо не може замінити спілкування з книгою.

Саме тому ми зараз тут біля Центральної бібліотеки Слов'янська імені Петренка. Прикро, але нині - це єдиний культурний осередок у нашому місті.

компьютерный центр

Журналісти ДС дізнавалися чим сьогодні живе бібліотека, як стати читачем, які рідкісні книги в бібліотечному фонді та які проблеми вона має.

сюжет про библиотеку

Читайте також: Для здоровья и олимпийских высот: один день из жизни Славянского бассейна

Всі подробиці у нашому відеосюжеті:

видео-сюжет про библиотеку

А тепер давайте відповімо на запитання - як давно ви відвідували бібліотеку? Чи ваші друзі, знайомі? Скоріш за все, ще в шкільні або студентські роки. Мабуть, більша частина мешканців Слов'янська вже й забули як виглядає бібліотека. Наведемо гарний приклад - європейський та американський досвід показує, що бібліотеки живуть, розвиваються та процвітають.

абонемент

Так, дійсно, складно все швидко змінити в фінансовому плані та організовано наздогнати за ті втрачені 29 років. Але якщо зміниться ставлення самих людей до такого поняття, як "бібліотека" та "книга", то, можливо, зникне нагальне запитання - навіщо нам бібліотеки?

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

14
3

Эта запись была размещена в рубрики: