Отримуємо закордонний паспорт: Як записатися в електронну чергу


Попередній запис до онлайн-сервісу «Електронна черга» на веб-сайті ДМС Україна для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон можна оформити у будь-якому територіальному підрозділі ДМС України, незалежно від місця реєстрації.

З метою оптимізації процесів обслуговування одержувачів адміністративних послуг, на виконання наказу МВС України від 05 вересня 2018 року № 732 «Про порядок реєстрації фізичних осіб в електронній черзі для отримання адміністративних послуг, які надаються Державною міграційною службою України» в усіх територіальних підрозділах ГУ ДМС  в Донецькій області запроваджено попередній запис до онлайн-сервісу «Електронна черга». Функціонування спрощеної електронної черги передбачає можливість здійснення одержувачами адміністративних послуг попереднього запису до спрощеної електронної черги за допомогою онлайн-сервісу на офіційному веб-сайті Державної міграційної служби відповідно до встановлених лімітів та налаштувань.

Наразі запис через офіційний веб-сайт ДМС України до територіальних підрозділів ГУ ДМС в Донецькій області здійснюється на найближчі 2 тижні (15-й день стає доступним для попереднього запису о 00 год. 00 хв. щодоби, але з врахуванням робочих днів). Після реєстрації в електронній черзі через офіційний веб-сайт ДМС до відвідувача надходить в SMS-повідомлення, де зазначено номер талона, дату й час прийому, а також прізвище та ініціали особи, яка отримуватиме послугу. Надання послуги здійснюється територіальним підрозділом у день та час, визначені в SMS-повідомленні або талоні про реєстрацію.

Алгоритм запису  до електронної черги через офіційний веб-сайт ДМС України.

Крок перший: заходимо на веб-сайт ДМС України та знаходимо електронний сервіс  «Електронна черга».

Крок другий: обираємо тип сервісу: «Послуги для громадян України» чи «Послуги для іноземців».

Крок третій: обираємо розділ «Послуги для громадян України», сервіс пропонує обрати тип документу, який нам необхідно оформити: паспорт громадянина України – ID картка  чи паспорт громадянина України для виїзду за кордон. Обравши «Паспорт громадянина України для виїзду за кордон», сервіс пропонує ввести номер телефону. Важливо! Необхідно вводити свій чинний номер телефону, так як під час реєстрації Ви отримаєте смс – підтвердження.

Крок четвертий: після введення номеру телефону сервіс пропонує обрати регіон (обираємо Донецька область).

Крок п’ятий: після вибору регіону сервіс пропонує обрати конкретний підрозділ (обираємо територіальний підрозділ де будемо оформляти документ), або шукати найближчий час по Донецькому регіону.

Крок шостий: далі необхідно поставити «галочку» у полі «я не робот», та натиснути на картинку «Паспорт громадянина України для виїзду за кордон».

Крок сьомий: після виконання вищезазначених функцій, на екрані з’являється перелік підрозділів та можливий час для запису на прийом. Коли обираємо підрозділ та час для прийому, перед нами з’являється форма для введення даних. Важливо! Дані людини, яка записується на прийом, необхідно щоб були введені правильно. Також внести необхідну інформацію в форму потрібно не більше ніж за 20 хвилин – саме такий часовий ліміт нам встановлює сайт.

Крок восьмий: після заповнення запропонованої форми, вам надійде смс повідомлення з інформацією про реєстрацію.

Звертаємо Вашу увагу:

  • Одна реєстрація в електронній черзі означає надання однієї послуги одній фізичній особі. За потреби отримання послуги дитиною батьки (опікуни, піклувальники) реєструють її в електронній черзі окремо (під час реєстрації вказуються прізвище та ініціали дитини).
  • Невідповідність даних, зазначених під час реєстрації в електронній черзі, реальним даним фізичної особи є підставою для скасування реєстрації в електронній черзі.
  • У разі неявки фізичної особи протягом 2 хвилин з моменту запрошення до кабінету, де надаватиметься послуга, її номер в електронній черзі автоматично скасовується.
  • Інформуємо, що електронна черга - за визначенням система комфорту, яка не може вплинути на кількість паспортів, які оформлюються у підрозділах міграційної служби.
  • В умовах підвищеного попиту на закордонні паспорти, громадяни доволі швидко (у деяких підрозділах протягом кількох хвилин) бронюють місця у черзі, які стають доступними для запису із початком нової доби, але слід розуміти, що це не проблема роботи сервісу, а проблема попиту, який перевищує технічні можливості. У зв’язку з підвищеним попитом на біометричні документи та обмеженими технічними можливостями оформлення документів, місця у черзі до територіальних підрозділів швидко резервуються громадянами.
  • Зазначаємо, що система електронної черги функціонує централізовано в автоматизованому режимі, і працівники територіальних підрозділів ДМС України не мають технічної можливості впливати на її роботу.

ГУ ДМС в Донецькій області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: