В Славянске проводили на пенсию заслуженных офицеров полиции

Вітаємо з виходом на пенсію атестованих працівників поліції Слов'янська, які присвятили десятки років служби в органах внутрішніх справ, зокрема у нашому відділі. Про це йдеться на сторінці фейсбук Слов'янської поліції.

Це - Моткова Наталія Володимирівна, заступник начальника слідчого відділу, підполковник поліції. За плечима Наталії Володимирівни понад 25 років служби в органах внутрішніх справ.Розпочала вона свою службу в правоохоронних органах на посаді помічника слідчого і дослужилася до підполковника поліції. Вся трудова діяльність пройшла у Слов'янську.

Притула Андрій Васильович, заступник начальника сектору превенції, підполковник поліції. Свій професійний шлях Андрій Васильович розпочав у 1995 році. Після успішного закінчення Одеського інституту внутрішніх справ ніс службу на посаді оперуповноваженого карного розшуку лінійного пункту міліції на станції Краматорськ.

Згодом був призначений на посаду заступника начальника лінійного відділу - начальника кримінальної міліції лінійного відділу на станції Слов’янськ.

Після реорганізації лінійного підрозділу він продовжив роботу на посаді заступника начальника сектору превенції Слов’янського відділу поліції.

Пустовіт Олександр Миколайович, начальник сектору логістики та матеріального забезпечення, капітан поліції. Службу розпочав в 1996 році на посадi мiлiцiонера роти патрульної служби, згодом став командиром взводу.

З 2007 року працював iнспектором органiзацiі дорожнього руху, після займав керівні посади в батальйоні ДПС ГУНП в Донецькій області. З 2017 року став начальником Сектору логістики та матеріального забезпечення Слов’янського відділу поліції.

Наші колеги досягли кар’єрного росту та високого професійного рівня в правоохоронній системі. Висловлюємо кожному з них щиру вдячність за роки плідної праці в колективі поліції та вітаємо із важливою подією у житті - виходом на пенсію.

Бажаємо Вам трохи відпочинку і спокою, яких так не вистачає в нашій роботі, а потім натхнення та успіхів на новій роботі.

Із найкращими побажаннями та повагою -
Керівництво та особовий склад відділу поліції Слов'янська


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
10

Эта запись была размещена в рубрики: