Видатні земляки-слов’янці. На вечорницях у Слов’янську пригадали усіх


26 лютого в читальній залі Центральної бібліотеки ім. М. Петренка Клуб сімейного дозвілля «Слов’янські вечорниці» знову збирав своїх друзів.

Тема чергової зустрічі – «Видатні земляки на мапі світу» - присвячена творчості художника Петра Кончаловського та поета Бориса Слуцького, що народилися та жили деякий час у Слов’янську.

Цікаву розповідь про творчий шлях Петра Кончаловського підготувала член клубу, художник Валентина Рогова. Присутні переглянули презентацію його картин, охоче ділилися своїми враженнями та читали вірші, навіяні роботами майстра.

Неабиякий інтерес викликало повідомлення керівника клубу «Слов’янські вечорниці» Чорнобрового Василя  про життя та творчість Бориса Слуцького. Збірка його воєнних поезій відгукнулася у серці слухачів. Вірші лунали з екрану та в залі. Присутні жваво обговорювали поезії Бориса Слуцького та картини Петра Кончаловського.

Книжкова виставка та перегляд відео про невідомі, цікаві факти життя і творчості видатних земляків, що представлені провідним бібліотекарем читальної зали Вікторією Піддубною, зацікавила присутніх та  викликала бажання ознайомитись з доробками майстрів детальніше.

Наприкінці літературно-мистецького вечора містяни згадали і про ювілей Лесі Українки. Борис  Драмов прочитав свого вірша, присвяченого талановитій поетесі. Свої вірші читали Тетяна Чорноброва, Володимир Глущенко, Василь Чорнобровий.

Далі лунали пісні під гітару у виконанні Надії  Легуцької та Марії  Глущенко , Володимира Глущенко та Сергія Семейко.

Добрий настрій та тепла атмосфера панували на зустрічі, байдужим вечір не залишив нікого.

Центральна бібліотека запрошує всіх охочих приєднатися до Клубу сімейного дозвілля «Слов’янські вечорниці». Чекаємо на вас кожної останньої п’ятниці о 14.00 в читальній залі.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

10
3

Эта запись была размещена в рубрики: