Червоний Хрест допомагає транспортувати маломобільних осіб через лінію розмежування

разграничение

Фахівці Міжнародного Комітету Червоного Хреста здійснюють заходи з транспортування маломобільних осіб через гуманітарні коридори на лінії розмежування для проведення операцій чи возз’єднання з сім’ями.

Про це повідомили представники організації під час зустрічі з заступником голови Донецької облдержадміністрації Юлією Костюніною сьогодні, 26 лютого.

«Ви знаєте, що ми надаємо допомогу у перетині лінії розмежування людям, які власними силами цього зробити не можуть. Також ми індивідуально допомагаємо перетнути лінію розмежування людям, які опинились у скрутному становищі та не мають фінансової спроможності для цього. Такі питання вирішуються в індивідуальному порядку за умови звернення до одного з наших представництв», - розповіла фахівець відділу захисту населення суб-Делегації МКЧХ в Україні у м. Слов’янськ Анна Лугова.

Читайте також: На Донетчине будет два аэропорта. Названы города-претенденты

Голова суб-Делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) в Україні у м. Слов’янськ пан Ахмад Халлак зазначив, що організація не впливає на рішення щодо пропуску або відмови у пропуску тих чи інших громадян, вона надає виключно адресну допомогу людині. За його словами, подібні проєкти реалізують офіси у Слов’янську та Краматорську.

крест кр

Юлія Костюніна подякувала представникам організації за постійну підтримку та наголосила на важливості допомоги громадянам у перетині лінії розмежування.

«Я, як і кожен з присутніх тут, - внутрішньо переміщена особа. Тому я дуже добре усвідомлюю важливість «живих» контактів між родичами та друзями. На жаль, закриті КПВВ розділили сім’ї, але я сподіваюсь, що, нехай такими маленькими кроками, нам вдасться об’єднати усіх та повернути хоч частині наших громадян сімейне тепло», - наголосила вона.

крестн кр
Під час зустрічі також були обговорені питання підтримки сім’ям осіб, зниклих безвісти, зокрема питання соціального захисту з боку держави та органів місцевого самоврядування, психологічної та юридичної підтримки таких сімей.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
4

Эта запись была размещена в рубрики: