Открытый чемпионат Донетчины по комбат Дзю-Дзюцу и боевому самбо был успешным для спортсменов Славянска

борьба

О результатах соревнований, которые проходили в Славянске в зале городского комплекса детско-юношеской спортивной школы, сообщает отдел по делам молодежи, семьи и спорта Славянского городского совета.

20 лютого у спортивному залі КПНЗ «Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» відбувся чемпіонат Донецької області з комбат Дзю-Дзюцу та бойового самбо, а також відкритий чемпіонат міста з комбат Дзю-Дзюцу та бойового самбо.
У змаганнях взяли участь 176 спортсменів з 7 міст Донецької області.

Слов’янські спортсмени вдало виступили на цих змаганнях, переможцями серед них стали:
Микита Гусенков (чемпіонат області з бойового самбо, ваг. кат. до 62 кг.), Сергій Дикань (чемпіонат області з комбат Дзю-Дзюцу, ваг. кат. до 50 кг.), Рустам Правдюк (чемпіонат області з комбат Дзю-Дзюцу, ваг. кат. до 65 кг.), Михайло Маковецький (чемпіонат області з комбат Дзю-Дзюцу, ваг. кат. до 45 кг.), Сергій Щербіна (чемпіонат області з бойового самбо, ваг. кат. до 42 кг.), Тимофій Сухов (чемпіонат області з бойового самбо, ваг. кат. до 74 кг.),  Давид Цимбал (чемпіонат області з бойового самбо, ваг. кат. до 68 кг.),  Руслан Варварецький (чемпіонат міста з комбат Дзю-Дзюцу, ваг. кат. до 30 кг.),  Максим Пепелишко (чемпіонат міста з комбат Дзю-Дзюцу, ваг. кат. до 25 кг.), Федір Беліков (чемпіонат міста з комбат Дзю-Дзюцу, ваг. кат. +45 кг.).

Читайте также: Для здоровья и олимпийских высот: один день из жизни Славянского бассейна

Переможці та призери чемпіонатів області нагороджені грамотами управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, а чемпіонатів міста - медалями та грамотами відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради.

Вітаємо переможців та призерів чемпіонатів, а також їх тренерів: Андрія Безуглого, Владислава Шульгу, Данила Мальованого, Дениса Кутелію, Андрія Воробйова, Ігоря Чечинова, Валерія Дейніченка та бажаємо нових перемог!

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: