Активісти “Теплиці” роблять Слов’янськ велосипедним! Онлайн-презентація


Отримали крутющі світшоти, дизайн яких накреативили Александр Голуб @KNOP.KA Андрей Федорович Yury Slobozhanskiy

Щойно прийде весна і ви побачите людей в такому мерчі, знайте - це  команда ТЕПЛИЦЯ, Громадська організація “Східноукраїнський велоклуб “ТОР”, Спільно HUB "Зростаємо разом" від організації фестиваля #ВелоДвіжОк до розробки і впровадження Концепції розвитку велоінфраструктури в Слов'янській ОТГ.


Знаємо, точно є цікаві до того, що, як, з ким і для кого ми робили пів року. Вже готуємось звітувати по-дорослому. Та наразі можна посмакувати матеріалом з Онлайн-презентація «Програми розвитку велоінфраструктури у Словʼянську на 2021 рік» Ваші питання і коментарі цінні й дуже очікувані!

___________________________________
Інформування у межах проєкту «Розвиток велоінфраструктури у місті Слов’янськ, що реалізується ГО «ПІ «Теплиця» у партнерстві з ГО «Східноукраїнський велоклуб «ТОР», ГО «Спільно HUB» та Слов’янською міською радою за технічного адміністрування РЦ «ГУРТ» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. Погляди та думки, висловлені під час заходу, належать учасникам та не обов’язково відображають погляди та позицію ООН та Європейського Союзу.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

10
9

Эта запись была размещена в рубрики: