Здоровое и активное долголетие для всех – в Славянске представили отчет


25 лютого 2021 року в приміщенні Слов’янської міської ради за участю
представників державних установ, громадських активістів та пенсіонерів відбулась презентація аналітичного звіту щодо моніторингу виконання заходів з реалізації Стратегії державної політики з питань здорового та активного довголіття населення на період до 2022 року.

Експертами в даному питанні виступили представники комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Слов’янської міської ради Донецької області» та громадської організації «Фундація підтримки осіб старшого віку «Вік щастя». Фахівці розповіли про методи дослідження, які використовували для моніторингу, а саме: соціальні майстерні, фокус-групову дискусію, експертні інтерв’ю у представників влади, аналіз нормативної бази, що стосується політики для людей похилого віку.

Результатом дискусії стало формування робочої групи, яка буде працювати над визначенням потреб осіб поважного віку, які мешкають на території Слов’янської міської територіальної громади, для створення цільової програми.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

10
0

Эта запись была размещена в рубрики: