Пам’яті Володимира Сосюри. У Слов’янську відбувся Фестиваль поетів та читців

26 лютого у Слов'янську за участю Управління культури і туризму Донецкої ОДА та Донецького обласного навчально-методичного центру культури відбувся Відкритий фестиваль-конкурс читців, поетів та художників памяті Володимира Сосюри.

Поет народився у Дебальцево, та деякий час викладав у Слов'янському педагогічному інституті.

Фестиваль був заснований у 2007 році. Основні завдання заходу - вшанування памяти поета-земляка, популяризація його творчості, розвиток поетичного та образотворчого мистецтва, виявлення обдарованної молоді та виховання її духовного світогляду.

Цей конкурс має на меті надихати молодь на нові творчі злети та досягнення, зміцнювати любов до рідної країни та мови.

У цьогорічному конкурсі приймають участь читці, поети, художники, фотохудожники. У жюрі конкурсу - правнук Володимира Сосюри, громадський діяч Олексій Сосюра, голова жюрі Людмила Колосович, заслужена артистка України, член Національної спілки театральних діячів України.

Цього року фестиваль можна назвати всеукраїнським. Серед учасників представники Донецької, Луганської, Полтавської, Харківської, Сумської, Львівської, Тернопільської, Чернігівської, Івано-Франківської, Волинської, Чернівецької та Закарпатської областей.

З привітальними словами до учасників заходу звернулась в.о. начальника областного департаменту культури і туризма Аліна Певна, начальник відділу культури Марина Олійник, та інші почесні гості фестивалю.

Конкурс «Любіть Україну» проходить за чотирма номінаціями – «Читці», «Поети», «Художники» та «Фотохудожники». Через карантинні обмеження фестиваль працює у двох форматах – онлайн (читці та поети) та оффлайн (художники, фотохудожники).

 

На другому поверсі бібліотеки представлена художня виставка конкурсантів, яка відкрита не тільки для журі, а й для широкого загалу відвідувачів бібліотеки.

Пропонуємо декілька фото та відео з події.

Діловий Слов'янськ


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

6
4

Эта запись была размещена в рубрики: