Літературна зустріч у бібліотеці Слов’янська до 150-річчя Лесі Українки

библиотека Леся
25 лютого 2021 року виповнюється 150 років з дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) – видатної української письменниці та громадського діяча, однієї з центральних постатей національної культури.

библиотека Славянск Леся

З нагоди цієї події в Центральній бібліотеці ім. М. Петренка м. Слов’янська пройшов літературний захід  «Хто вам сказав, що я слабка, що я корюся долі?».

библиотека Славянск Леся

На захід завітали учні 10-го класу ЗОШ №12 та керівник студії-клубу «Славяне» Лариса Михайлівна Азимова. Присутні згадали біографію та твори відомої поетеси. Лариса Михайлівна розповіла про традиції вишивання Лесиної родини (вся родина Косачів носила вишитий одяг), про проєкт «Вишиті сорочки відомих людей», на якому представлена вишиванка Лесі Українки.

библиотека Славянск Леся

Життя поетеси – це легендарний подвиг мужньої і мудрої людини, ніжної й нескореної жінки. Останні роки пройшли дуже плідно. Вона написала багато творів, ніби відчуваючи, що їй зосталось мало часу. Її поезія продовжує жити і сьогодні у фільмах, піснях (група «Бумбокс»), мультфільмах («Мавка»).

библиотека Славянск Леся

А для всіх користувачів та мешканців міста діє літературна виставка, де представлені твори поетеси. Приходьте, читайте! Будемо раді.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

6
5

Эта запись была размещена в рубрики: