Тарифы на стационарную связь возрастут всего на 10% Укртелеком дал правильную цифру

телефон

Не успели наши читатели отметить "дизлайками" очередное повышение тарифов (на этот раз на стационарную телефонную связь), как последовала реакция пресс-службы "Укртелекома".

Именно она официально уведомила наше издание о том, что повышение абонплаты на стационарную связь увеличатся, но незначительно. Всего на 10%.

Далее полный текст письма от "Укртелекома".

Щодо можливого збільшення абонентської плати за користування стаціонарним телефоном — «на 17,2%». Ця цифра є помилковою. Насправді мова йде про можливе збільшення абонплати на 10%.

Зазначимо, що розмір граничних тарифів на фіксовану телефонію встановлює державний регулятор НКРЗІ, беручи до уваги собівартість надання послуг операторами.Згідно з проведеними економічними розрахунками, у 2020 році обслуговування однієї телефонної лінії в середньому обходиться компанії нарівні 68-69 гривень на місяць. З урахуванням збільшення мінімальної заробітної плати, тарифів на електроенергію, розміру податків у 2021 році – таке обслуговування буде коштуватиме на рівні 73-74 грн щомісяця. Це нижче існуючих тарифів для абонентів, які підключені до окремої телефонної лінії. Тарифи, які діють з 01.01.2020 року для населення складають 59,71 і 61,51 грн/міс, а для юридичних осіб – 65,55 і 67,10 грн/місяць (без ПДВ).

Читайте также: В Украине могут повысить тарифы на стационарную связь: когда и на сколько

За законодавством зміна умов виробництва є підставою для перегляду державно-регульованих цін. З огляду на зростання витрат на утримання і обслуговування мережі, ПАТ «Укртелеком» вимушене було звернутися до НКРЗІ з ініціативою щодо перегляду граничних тарифів на фіксовану телефонію з 01.07.2021.

Пропозиція товариства — збільшити абонентську плату за користування телефоном на 10%, тобто на 6-7 грн./міс.

Граничні тарифи затверджуються НКРЗІ, реєструються Мінюстом. Оприлюднюються. Після цього вступають у дію.

Так что нечего переживать, горожане. Маме и бабушке вы еще сможете звонить почти по старой цене. 10% - это лучше, чем 17.6.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
6

Эта запись была размещена в рубрики: