Онлайн-презентация “Велоструктура в Славянске”. Присоединяйтесь!


Маємо амбітні плани робити Слов’янськ велосипедним! - пишуть на своїй сторінці в фейсбук активісти платформи ініціатив "Теплиця"
Запрошуємо приєднатись 26 лютого 2021 року о 15:00 в facebook на онлайн-презентацію «Програми розвитку велоінфраструктури у Слов’янську на 2021 рік» - пишуть вони.
Команда, що працює над вибудовою велоінфраструктури, готова звітувати про вже зроблене у 2020 році, відповідати на ваші питання та обговорювати пропозиції
________________________________________
Захід відбувається у межах проєкту «Розвиток велоінфраструктури у місті Слов’янськ, що реалізується ГО «ПІ «Теплиця» у партнерстві з ГО «Східноукраїнський велоклуб «ТОР», ГО «Спільно HUB» та Слов’янською міською радою за технічного адміністрування РЦ «ГУРТ» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. Погляди та думки, висловлені під час заходу, належать учасникам та не обов’язково відображають погляди та позицію ООН та Європейського Союзу.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

7
0

Эта запись была размещена в рубрики: