Новости налоговой Славянска: Как составлять налоговую накладную с 1 марта 2021 года


Майже 645 мільйонів гривень єдиного внеску сплатили у січні роботодавці Донеччини

З початку 2021 року роботодавці Донецької області перерахували 644,9 млн гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Сплачена цьогоріч сума майже на 41 млн грн перевищує січневий внесок страхувальників Донеччини у 2020 році.

ГУ ДПС у Донецькій області акцентує увагу, що з 01 січня 2021 року законодавством встановлено розмір мінімальної заробітної плати 6000 гривень. Таким чином, мінімальний місячний розмір єдиного соціального внеску складає 1 320 гривень (6000 х 22%), мінімальна сума єдиного внеску у розрахунку на квартал у 2021 році становить 3 960 гривень (1320 х 3 місяці), а максимальна величина бази нарахування єдиного внеску на 2021 рік – 90 000 грн (6000 х 15).

 

У 2021 року платники Донеччини сплатили до бюджету більше 40 мільйонів гривень військового збору

Протягом січня поточного року платники Донецької області сплатили до бюджету 40,5 млн грн «патріотичного податку». Для порівняння, у січні 2020 року було сплачено 36,3 млн грн збору на розвиток війська.

Нагадаємо, що військовий збір запроваджено в Україні з серпня 2014 року, як додаткове джерело фінансування і підтримки армії. Ставка цього платежу становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за сплату збору до бюджету при нарахуванні доходів у вигляді заробітної плати на користь платника податків є роботодавці.

Податкова Донеччини наголошує, сплата військового збору - це посильний внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій країні.

 

За результатами перевірок у сфері застосування РРО застосовано штрафів майже на 158 тис. гривень

На сьогодні питання контролю за суб’єктами господарювання, які здійснюють розрахунки в готівковій та безготівковій формі з використанням реєстраторів розрахункових операцій, є надзвичайно актуальним. Тому Податкова Донеччини максимально ретельно підходить до цього питання.

Наразі на території Донецької області здійснюють діяльність 3883 суб’єкти господарювання, які зареєстровані в податкових органах Донеччини та застосовують 6,9 тис. РРО.

За перший місяць 2021 року співробітниками підрозділу фактичних перевірок управління податкового аудиту області проведено 12 перевірок щодо контролю за здійсненням розрахункових операцій, за результатами яких застосовано узгоджених фінансових санкцій на 158 тис. грн, до бюджету надійшло 124 тис. гривень.

У зв’язку із законодавчими змінами з початку 2021 року додатково зобов’язані застосовувати РРО 1333 фізичні особи (з них вже використовують РРО та програмні РРО близько 1100 осіб), у тому числі:

  • 397 осіб мають основний вид діяльності, який відноситься до реалізації технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту (2 – перша група, 307 – друга група, 88 – третя група єдиного податку);
  • 215 осіб мають основний вид діяльності, який відноситься до реалізації лікарських засобів та виробів медичного призначення  (189 – друга група, 26 – третя група єдиного податку);
  • 610 осіб мають основний вид діяльності, який відноситься до надання медичних послуг (405 – друга група, 205 – третя група єдиного податку);
  • 111 осіб мають основний вид діяльності, який відноситься до реалізації ювелірних виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння (4 – друга група, 107 – третя група єдиного податку).

А вже у наступному році реєстратори розрахункових операцій необхідно буде застосовувати всім 50,5 тис. фізичним особам-підприємцям – платникам  єдиного податку, з якими наразі триває проведення роз’яснювальної роботи.

Так, на адреси електронної пошти усім платникам єдиного податку були спрямовані інформаційні листи з роз’ясненням останніх законодавчих змін щодо застосування РРО. Проводиться і адресна робота - з початку року з підприємцями було проведено 17 онлайн-семінарів та здійснено 15 офлайн-зустрічей на 11 ринках та 4 торгових центрах Донеччини.

Управлінням податкового аудиту ГУ ДПС у Донецькій області проводиться постійний моніторинг виторгів, проведених через РРО на території області. Так, за допомогою баз даних податкової служби встановлено, що протягом 2020 року цей показник у порівнянні з аналогічним періодом  минулого року зріс майже на 4 відсотки.

Найбільше зниження обсягів торгівельної виручки спостерігається у підприємства державного зв’язку (АТ «УКРПОШТА»), торгівців побутовою та комп’ютерною технікою, автовокзалів, кінотеатрів та туристичних агенцій, що й не дивно в умовах карантину. Найбільше зростання виторгів – у підприємств продуктової та бакалійної групи, аптечної групи та деяких АЗС.

 

Донеччина: з початку року більше мільярду гривень встановлено збитків, завданих державі 

Під час проведення аналітичних перевірок працівниками податкової служби Донеччини і у 2021 році продовжується виявлення злочинів, спрямованих на легалізацію доходів, одержаних злочинним шляхом, та упередження збитків від різноманітних схем «підприємливих» компаній.

Так, за січень поточного року фахівцями управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДПС у Донецькій області виявлено фінансові операції з ознаками кримінальних правопорушень на загальну суму легалізованих доходів 868,8 млн грн, крім того встановлено  збитки, завдані державі, на суму 1 332,7 млн гривень.

З них у сфері державних закупівель складено 1 матеріал з ознаками кримінальних правопорушень на суму 88,9 млн гривень.

Усі матеріали передані до правоохоронних органів для прийняття рішення згідно з Кримінальним кодексом України.

На Донеччині більше пів мільярда гривень легалізували імпортери при подвійному продажу автівок

Управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління ДПС у Донецькій області встановлено факти легалізації коштів, отриманих злочинним шляхом, на суму 540,7 млн гривень.

У ході аналітичного дослідження співробітниками Головного управління ДПС у Донецькій області було встановлено, що двома підприємствами- імпортерами було здійснено ввезення автомобілів, які в подальшому реалізовувались на адресу фізичних осіб за готівкові кошти. Зазначені операції не мали відображення в податковій та бухгалтерській звітності. В подальшому, автомобілі було вдруге реалізовано на підприємства з ознаками фіктивності з метою формування ліміту в СЕА ПДВ та передачі готівкових коштів. Спільно з ГУ Національної поліції в Донецькій області було підтверджено, що автомобілі, реалізовані на адресу підприємств з ознаками фіктивності, фактично за VIN кодами зареєстровані на фізичних осіб, що підтверджує безтоварність операції та вчинення такого суспільно небезпечного діяння, як легалізація коштів, отриманих злочинним шляхом. Таким чином, було встановлено та задокументовано легалізацію коштів на суму 540,7 млн гривень.

Матеріали передано для прийняття рішення в межах КПК України до Національної поліції в Донецькій області.


Аудитом Донеччини за перший місяць 2021 року донараховано більше 14 млн гривень

За результатами контрольно-перевірочних заходів у січні поточного року додатково донараховано до державного бюджету 14,3 млн гривень. З початку року фахівці управління податкового аудиту ГУ ДПС у Донецькій області провели 75 перевірок, за результатами яких до бюджету надійшло 4,5 млн гривень.

Також в ході перевірок зменшено від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток на 37,2 млн гривень.

Нагадаємо, на період дії карантину, пов’язаного з поширенням на території України корона вірусної хвороби (COVID-19), проведення перевірок заборонено практично за всіма підставами.

Однак, відповідно до п.78 Податкового кодексу у разі звернення платника зазначені обмеження не застосовуються. Найчастіше такі звернення надходять у зв’язку зі зміною засновника, посадових осіб або бажанням платника підтвердити правильність ведення податкового обліку на підприємстві.

 

В 2020 році Податковою Донеччини надано понад 189 тисяч адміністративних послуг

Протягом січня – грудня 2020 року Головним управлінням ДПС у Донецькій області надано 189,5 тис. адміністративних послуг платникам податків.

Найбільш запитуваними серед 40 адміністративних послуг, які надає Податкова Донеччини, стали, зокрема, видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Протягом минулого року було надано 73,3 тис. таких послуг.

Майже 43 тис. платників отримали відомості з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми та джерела своїх виплачених доходів і утриманих податків.

Довідки про відсутність заборгованості з платежів, що контролюються податковими органами, також були актуальні для платників податків у минулому році. Так, за 2020 рік було надано майже 9,5 тис. таких довідок.

Крім того, торік було зареєстровано більше 9 тис. платників єдиного податку і надано 14,2 тис. витягів з реєстру платників єдиного податку.

Податкова Донеччини постійно вдосконалюється та робить все, щоб підвищити якість обслуговування відвідувачів ЦОП і створити комфортні умови платникам. На сьогоднішній день громадяни можуть отримати адміністративні, консультаційні та інформаційні послуги, надати податкову звітність у 21 Центрі обслуговування платників Донецької області.

На  період дії карантину рекомендуємо платникам податків здійснювати візити до ЦОП за попереднім записом на конкретну годину прийому. З телефонами, за якими здійснюється попередній запис у ЦОП, можна ознайомитися на субсайті Головного управління ДПС у Донецькій області за посиланням https://dn.tax.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/219448.html у банері ЦОП натиснувши (завантажити).

Крім того, є можливість отримання багатьох адміністративних послуг в електронній формі, не виходячи з домівки – використовуючи дуже зручні електронні сервіси «Електронний кабінет» та «InfoTAX».

 

Фізична особа, яка здійснює незалежну професійну діяльність при заповненні податкової декларації має зазначати відомості про нерухоме та рухоме майно

Головне управління ДПС у Донецькій області звертає увагу, що фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, а також іноземці та особи без громадянства, які стали на облік у контролюючих органах як самозайняті особи та є резидентами, подають податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) за результатами звітного року відповідно до розділу IV Податкового кодексу України (далі – ПКУ) у строки, передбачені для платників податку на доходи фізичних осіб, в якій поряд з доходами від провадження незалежної професійної діяльності мають зазначати інші доходи з джерел їх походження з України та іноземні доходи.

Норми встановлені п. 178.4 ст. 178 ПКУ.

Наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 № 859 «Про затвердження форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи» (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 25.04.2019 № 177) затверджені форма податкової декларації та Інструкція щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Інструкція № 859).

У розділі ІІІ Інструкції № 859 визначено порядок заповнення податкової декларації.

Так, у розділі IV «Загальна сума річного доходу» податкової декларації вказується загальна сума річного доходу, до якого включаються доходи, отримані з джерел їх походження в Україні та іноземні доходи.

У розділі VIII «Відомості про власне нерухоме (рухоме) майно та/або майно, яке надається в оренду (суборенду)» податкової декларації зазначаються відомості про нерухоме (рухоме) майно, що перебуває у власності платника податку станом на кінець звітного (податкового) року як на території України, так і за її межами, відповідно до категорії об’єкта нерухомого майна.

Відповідно до п. 8 розділі. IІІ Інструкції № 859 у відомостях про власне майно та/або майно, яке надається в оренду (суборенду, емфітевзис):

1) зазначаються відомості про нерухоме (рухоме) майно, що перебуває у власності платника податку станом на кінець звітного (податкового) року як на території України, так і за її межами, відповідно до категорії об’єкта нерухомого майна.

Кожній категорії об’єктів майна призначається окремий номер: 1 – земельні ділянки; 2 – житлові будинки; 3 – квартири; 4 – садові (дачні) будинки; 5 – гаражі; 6 – водойми; 7 – автомобілі легкові; 8 – автомобілі вантажні (спеціальні); 9 – водні транспортні засоби; 10 – повітряні судна; 11 – мотоцикли (мопеди); 12 – інше нерухоме (рухоме) майно;

2) кожний об’єкт майна відображається платником податку окремо із зазначенням у графі:

1 – коду рядка;

2 – номера категорії об’єктів;

3 – місцезнаходження об’єкта нерухомого майна (країна, адреса) або марки (моделі) рухомого майна;

4 – року набуття права власності/року випуску (для рухомого майна);

5 -– загальної площі нерухомого майна (значення вказується у квадратних метрах);

6 – значення власної частки в загальній площі нерухомого майна;

7 – відмітки про надання майна в лізинг, оренду (суборенду, емфітевзис), житловий найм (піднайм) (вказується позначкою «х»).

Отже, фізична особа, яка здійснює незалежну професійну діяльність при заповненні податкової декларації поряд з доходами від провадження незалежної професійної діяльності має зазначати інші доходи з джерел їх походження з України та іноземні доходи, в тому числі відомості про нерухоме та рухоме майно.

 

Платникам про нюанси сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

У Головному управлінні ДПС у Донецькій області роз’яснюють, чи застосовується пільга у вигляді зменшення бази оподаткування при сплаті податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, до житлової/нежитлової нерухомості, яка у виписці з ЄДР зазначена як місце здійснення діяльності фізичної особи-підприємця, але не використовуються ним у господарській діяльності?

Податковим кодексом України (далі – ПКУ) передбачено пільги із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у вигляді зменшення бази оподаткування на об’єкт/об’єкти житлової нерухомості, в тому числі їх частки, що перебувають у власності фізичної особи платника податку.

Згідно з ПКУ сільські, селищні, міські ради та ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад встановлюють пільги з податку, що сплачується на відповідній території з об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, релігійних організацій України, статути (положення) яких зареєстровані у встановленому законом порядку, та використовуються для забезпечення діяльності, передбаченої такими статутами (положеннями). Пільги з податку, що сплачується на відповідній території з об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, для фізичних осіб визначаються виходячи з їх майнового стану та рівня доходів. Пільги з податку, що сплачується на відповідній території з об’єктів нежитлової нерухомості, встановлюються залежно від майна, яке є об’єктом оподаткування. Пільги з податку, що сплачується на відповідній території з об’єктів житлової нерухомості, для фізичних осіб не застосовуються до об’єкта/об’єктів оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, позичку, використовуються у підприємницькій діяльності) .

Обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості виходячи із загальної площі кожного з об’єктів нежитлової нерухомості та відповідної ставки податку . Пунктом 63.3 ст. 63 ПКУ визначено, що платники податків з метою проведення податкового контролю підлягають реєстрації або взяттю на облік у контролюючих органах за місцезнаходженням юридичних осіб, відокремлених підрозділів юридичних осіб, місцем проживання особи (основне місце обліку), а також за місцем розташування (реєстрації) їх підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об’єктів оподаткування або об’єктів, які пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (неосновне місце обліку). При цьому, пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що сплачується на відповідній території з об’єктів житлової нерухомості, для фізичних осіб не застосовуються до об’єктів оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів, зокрема використовуються у підприємницькій діяльності.

Тобто, якщо фізичні особи фактично здійснюють підприємницьку діяльність за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) та є власниками об’єктів житлової нерухомості, про що зазначається у виписці з Єдиного державного реєстру юридичних, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі – Виписка), то при нарахуванні податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, до таких об’єктів житлової нерухомості пільга застосовуватись не буде.

Що стосується об’єктів нежитлової нерухомості, то незалежно від виду діяльності, зазначеного у Виписці, пільга у вигляді зменшення бази оподаткування на них не розповсюджується.

Особливості складання податкової накладної/розрахунку з 1 березня 2021 року

Головне управління ДПС у Донецькій області повідомляє про окремі особливості складання податкової накладної розрахунку (далі – ПН) коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної (далі - РК) та їх реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН). Зазначені зміни набули чинності у зв’язку із виданням наказу Міністерства фінансів України від 02.12.2020 № 734 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України (далі – Наказ № 734).

  1. Загальні положення

Наказом № 734, зокрема, внесено зміни до форми ПН та РК, а також до порядку їх заповнення. При цьому Наказ № 734 набирає чинності з 01 числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування (пункт 4 Наказу № 734). Оскільки Наказ № 734 офіційно було опубліковано 02.02.2021 («Офіційний вісник України» № 8 від 02.02.2021), то він набере чинності з 01.03.2021.

Отже, починаючи з 01.03.2021, ПН та РК складаються виключно за формами, затвердженими наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 № 1307, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 26.01.2016 за № 137/28267 з урахуванням змін до форм ПН та РК, внесених Наказом № 734.

  1. Зміни, які внесені до форм ПН та РК

Податкову накладну та РК доповнено новим реквізитом «код», в якому зазначається ознака джерела податкового номера відповідно до реєстру, якому належить податковий номер особи:

1 - Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України (ЄДРПОУ);

2 - Державний реєстр фізичних осіб – платників податків (ДРФО);

3 - реєстраційний (обліковий) номер платника податків, який присвоюється контролюючими органами (для платників податків, які не включені до ЄДРПОУ);

4 - серія (за наявності) та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті).

При цьому рядок «код» у ПН та/або РК заповнюється виключно в разі заповнення рядка «Податковий номер платника податку або серія (за наявності) та номер паспорта» ПН та/або РК.

  1. Особливості складання ПН та РК та їх реєстрації в ЄРПН

Починаючи з 01.03.2021, в ЄРПН можуть бути зареєстровані виключно ПН та/або РК, складені за новими формами (у редакції Наказу № 734). При цьому ПН та/або РК, складені за формами, що були чинними до 01.03.2021, не прийматимуться до реєстрації в ЄРПН.

У разі, якщо, починаючи з 01.03.2021, виникнуть підстави для складання РК до ПН, складеної за формою, чинною до 01.03.2021, та зареєстрованої в ЄРПН до вказаної дати, то такий РК необхідно скласти за новою формою (у редакції Наказу № 734). Водночас у рядку «код» такого РК має бути проставлено код ознаки «1», «2», «3» або «4» залежно від ознаки джерела податкового номера відповідно до реєстру, якому належить податковий номер особи (постачальника/отримувача).

Також повідомляємо, що відповідно до змін, внесених Наказом № 734, уточнено кількість найменувань поставлених товарів/послуг, які можуть бути зазначені в одній податковій накладній, а саме, починаючи з 01.03.2021, така кількість не повинна перевищувати 99999 позицій (раніше було 9999 позицій).

Довідково. Зазначена інформація викладена у листі ДПС України № 3641/7/99-00-21-03-02-07 від 10.02.2021.

Щодо сплати земельного податку для платників єдиного податку I-III груп

З 1 липня 2020 року у платників єдиного податку першої – третьої груп, які набули у власність або у постійне користування земельну ділянку та надають її або нерухоме майно, що знаходиться на такій земельній ділянці, в оренду, виникає обов’язок сплачувати земельний податок та надавати податкову декларацію з плати за землю на загальних підставах за всю земельну ділянку. Відповідні зміни до Податкового кодексу України внесені Законом України від 16.01.2020 № 466-IX, згідно з якими платники єдиного податку звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з 1 липня 2020 року з податку на майно в частині земельного податку за земельні ділянки, що використовуються платниками єдиного податку першої – третьої груп для провадження господарської діяльності (крім діяльності з надання земельних ділянок або нерухомого майна, що знаходиться на таких земельних ділянках, в оренду (найм, позичку).

Нагадаємо, платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі, а об’єктами оподаткування – земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні та земельні частки (паї), які перебувають у власності. Підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру.

Відповідно до Податкового кодексу України базовим податковим (звітним) періодом для плати за землю є календарний рік.

Платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму плати за землю щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають до відповідного контролюючого органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 Податкового Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями.

Також, платник плати за землю має право подавати щомісяця звітну податкову декларацію, що звільняє його від обов'язку подання річної податкової декларації. Таку декларацію слід подавати протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.

При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається витяг із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, а надалі такий витяг подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.

Звертаємо увагу, у разі зміни протягом року об’єкта або бази оподаткування платник плати за землю має подати до податкового органу податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися такі зміни.

Електронний документообіг між платником та контролюючим органом: як здійснюється і коли припиняється

Головне управління ДПС у Донецькій області повідомляє, що відповідно до змін, внесених п.п. 2 п. 6 розд. І Закону України від 14 липня 2020 року № 786-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи фізичних осіб – підприємців», які набрали чинності 07.11.2020, ст. 42 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) доповнено новим п. 42.6, згідно з яким електронний документообіг між платником податків та контролюючим органом здійснюється відповідно до ПКУ, законів України від 22 травня 2003 року № 851-IV «Про електронні документи та електронний документообіг» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 851), від 05 жовтня 2017 року № 2155-VIII «Про електронні довірчі послуги» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 2155) без укладення відповідного договору. Керівник платника податків визначає, змінює перелік уповноважених осіб платника податків, які наділяються правом підписання, подання, отримання ними документів та інформації через електронний кабінет від імені платника податків, та визначає їхні повноваження.

Платник податків стає суб’єктом електронного документообігу після надсилання до контролюючого органу першого будь-якого електронного документа у встановленому форматі з дотриманням вимог Законів № 851 та № 2155.

Електронний документообіг між платником податків та контролюючим органом припиняється виключно у випадках:

- отримання інформації від кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг про завершення строку чинності (або скасування) кваліфікованого сертифіката відкритого ключа керівника платника податків;

- отримання інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань про зміну керівника платника податків;

- отримання інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань про державну реєстрацію припинення юридичної особи;

- наявності в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків інформації про припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця чи незалежної професійної діяльності фізичної особи;

- наявності в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків інформації про закриття реєстраційного номера облікової картки платника податків у зв’язку зі смертю.

Порядок обміну електронними документами платника податків та контролюючого органу затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

 

Податкова Донеччини нагадує корисні посилання на офіційні сторінки Державної податкової служби України: Telegram - t.me/tax_gov_ua, Facebook - fb.com/TaxUkraine, YouTube - youtube.com/TaxUkraine.

Крім того, у нас теж є YouTube-канал  https://www.youtube.com/channel/UCzcW1e1XnPo_Qc6oV6XP3YQ.

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно і безпечно за допомогою сервісу «InfoTAX» t.me/infoTAXbot та підписуйтесь на офіційні канали податкової служби, щоб не пропустити важливе!

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: