Психологія екстриму. Судові охоронці Слов’янська пройшли тренінг

Співробітники першого підрозділу Служби судової охорони Донеччини проходили психологічну підготовку, аби діяти в екстремальних ситуаціях. Про це повідомляється на сторінці Територіального управління служби

Для судових охоронців зі Слов’янську та Слов’янського району психолог Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області Оксана Пільстрем провела тренінг з психології екстремальної діяльності.

Психологічну підготовку проходили охоронці як теоретично, так і з використанням інтерактивних методів, практичних вправ із врахуванням особистого досвіду співробітників.

Під час тренінгу розглянули поняття екстремальної психології, ментального тренінгу, екстремальної ситуації, її видів та впливу на організм людини. Відпрацьовували контроль за емоціями, обговорювали найбільш стресові ситуації, розглядали останні наукові досягнення військової та спортивної психології.

Основним акцентом тренінгу стала само- та взаємодопомога під час екстремальних ситуацій. Серед найпоширеніших можна виділити дотримання питного режиму, антистресове дихання, надання першої психологічної допомоги при ступорі, агресії та нервовому тремтінні.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
6

Эта запись была размещена в рубрики: