“Укрпошта” перенесла презентацію та погашення марок “Збройні сили України” з 23 лютого

Збройні Сили України висловлюють рішучий протест проти обрання Укрпоштою дати 23 лютого для презентації і першого погашення поштових марок під назвою «Збройні Сили України. Сухопутні війська». Про це повідомляється на сайті #ЗСУ - https://www.zsu.gov.ua/

23 лютого держава-агресор РФ, яка веде війну проти України, відзначає день захисника Вітчизни і день військової слави Росії. Тому ця дата є неприпустимою для промоції Збройних Сил України та їх найбільш чисельного виду – Сухопутних військ.

Дата презентації цього випуску марок не була погоджена з керівництвом Збройних Сил України.

Звертаємося з вимогою до Укрпошта відтермінувати її.

Пропонується перше погашення поштових марок зазначеної серії приурочити до Дня українського добровольця - 14 березня.

У звязку з цією заявою "Укрпошта" переносить дату введення в обіг поштових марок «Збройні Сили України. Сухопутні війська» з 23 лютого на 14 березня.

Про це в коментарі Укрінформу повідомили в пресслужбі АТ "Укрпошта".

"Ми усвідомлюємо чутливість теми і дослухаємося до думки людей, тому приймаємо позицію Генерального Штабу ЗСУ перенести дату спецпогашення поштових марок «Збройні Сили України. Сухопутні війська» на 14 березня – День українського добровольця", - йдеться в коментарі.

Зазначається, що Укрпошта планувала ввести в обіг марки «Збройні сили України. Сухопутні війська» 23 лютого 2021. Цю дату обрали як інфопривід для привернення уваги до марок, як ознаку того, що ця сторінка історії давно в минулому і того, що сучасній Україні є що протиставити агресору. В пресслужбі наголошують, що дата жодним чином не була обрана з метою вшанувати день радянської армії.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
7

Эта запись была размещена в рубрики: