Не забыли вклеить фото в паспорт? Как это сделать в карантин в Славянске

паспорт

Подробно о необходимости и возможности вклеить фото в паспорт в условиях карантина сообщает ГУ ГМС Украины в Донецкой области

Інформуємо мешканців Донецького регіону, що вклеювання фотокарток до паспорта при досягненні 25 та 45-річного віку здійснюється відповідно до пунктів 12, 15, 18 Положення про паспорт громадянина України, затвердженого постановою Верховної Ради України від 26 червня 1992 року № 2503-ХII, якщо особа подає документи та фотокартки не пізніше як через місяць після досягнення відповідного віку.

Якщо особа досягла 25- чи 45-річного віку та не звернулася в установленому законодавством порядку не пізніше як через місяць після досягнення відповідного віку для вклеювання до паспорта зразка 1994 року нових фотокарток відповідно до пункту 6 Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України, затвердженого постановою КМУ від 25.03.2015 № 302, здійснюється обмін такого паспорта.

Читайте также: Как получить паспорт или соцпомощь без тонны справок и седых волос: украинцам облегчат жизнь новым законом

Порядок подання заяви та документів, їх розгляд та строки вклеювання фотокартки до паспорта зразка 1994 року визначені в пункті 5 розділу 1, розділах 5, 9 Тимчасового порядку оформлення і видачі паспорта громадянина України, затвердженого наказом МВС України № 456 від 06.06.2019 року.

Особа, місце проживання якої зареєстровано на тимчасово окупованій території України, подає заяву та документи до територіального підрозділу ДМС за місцем звернення. Рішення про вклеювання фотокартки до паспорта приймається територіальним підрозділом ДМС за результатами проведених перевірок.

Звертаємо Вашу увагу, що на період дії карантину перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом зупиняється з дня оголошення карантину та продовжується від дня припинення з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

Також, на період дії карантину, територіальні підрозділи ДМС України надають адміністративні послуги з вклеювання фотокарток до паспорта громадянина України у формі книжечки по досягненню відповідного віку, за місцем звернення особи.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: