«Події, що змінили долю України». В бібліотеці Слов’янська пройшла година пам’яті


18 лютого 2021 р. в Центральній бібліотеці ім. М. Петренка пройшла година пам’яті «Події, що змінили долю України», присвячена Дню вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Про це йдеться на сайті Словянської міської бібліотеки ім. Михайла Петренка.

Сім років відділяють нас від тих страшних лютневих подій, які назавжди увійшли в історію України трагічними і кривавими сторінками, які змінили нас, змінили країну, стали відправною точкою змін у цілій Європі.

Цього дня Центральна бібліотека разом зі студентами Слов’янського хіміко-механічного технікуму та військовослужбовцями НГУ в/ч 3035 вшанували пам’ять і згадали про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави.

Серед цих людей були і почесні гості нашого заходу, учасники Євромайдану  Мартірос Григорян та Сергій Лілеєв. Вони поділилися своїми спогадами з присутньою молоддю.

Також на абонементі представлена виставка літератури, присвячена цим доленосним подіям. Завітайте до бібліотеки, читайте твори та переживайте ці незабутні події разом з героями книг. Чекаємо на вас!


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
13

Эта запись была размещена в рубрики: