Злостного загрязнителя атмосферы “Краматорсктеплоэнерго” призывают к ответу

краматорстеплоэнерго

Как сообщает государственная экологическая инспекция в Донецкой области, внеплановые проверки предприятия "Краматорсктеплоэнерго" выявили массу нарушений природоохранного законодательства, связанных с большим количеством загрязнения окружающей среды.

Державна екологічна інспекція у Донецькій області на підставі звернення фізичної особи та отриманого Погодження від Державної екологічної інспекції України в період 2020-2021 року здійснила 3 позапланові перевірки ТОВ «Краматорськтеплоенерго».

За результатами перевірок встановлено, що підприємству передбачено вжити низку заходів щодо впровадження доступних технологій зі скорочення викидів забруднювальних речовин, досягнення встановлених нормативів гранично допустимих викидів для поширених і небезпечних забруднювальних речовин.

Заходи зі скорочення викидів та досягнення нормативів гранично допустимих викидів передбачених Дозволом виданим Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України, підприємством не здійснені.

ТОВ «Краматорськтеплоенерго» допускалась експлуатація технічного обладнання в режимі наднормативних викидів через невиконання зазначених Дозволом заходів.

Читайте также: В Антарктиде снег стал розовым

Наразі здійснено розрахунок розмірів відшкодування збитків, які заподіяні державі в результаті наднормативних викидів шкідливих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел викидів підприємства.

краматорсктеплоэнерго

Підприємству пред’явлено претензію про відшкодування збитків і втрат, заподіяних внаслідок порушення природоохоронного законодавства, а саме через здійснення наднормативних викидів в атмосферне повітря на суму 51 млн. 584 тис. 67 грн. (51584067, 17 коп.).

За виявлені порушення відповідальні посадові особи   ТОВ«Краматорськтеплоенерго» притягнуті до адміністративної відповідальності за ст. 52, ч.1 ст. 78, ч.2 ст.79, ст. 1885 КУпАП у вигляді штрафів на загальну суму 5 444 грн.

В ході однієї з проведених перевірок ТОВ «Краматорськтеплоенерго» також встановлено факт засмічення земельної ділянки. В результаті порушення вимог природоохоронного законодавства державі заподіяний збиток.

ТОВ «Краматорськтеплоенерго» добровільно сплатив зазначений збиток, заподіяний засміченням земельної ділянки.

краматорсктеплоэнерго

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

6
3

Эта запись была размещена в рубрики: