На роботу з посмішкою. КП “Словміськводоканал”

Днями в приміщенні КП «Словміськводоканал» за ініціативою генерального директора Олексія Родіоновича Шурко відбувся інтерактивний тренінг для персоналу за темою «З посмішкою на роботу!», який проводила Олена Купріна тренер, провідний фахівець Слов’янського міського центру зайнятості. Про це розповідається на сторінці #Слов_янський_міський_центр_зайнятості

У ході тренінгу працівники підприємства ознайомилися з ознаками емоційного вигорання, усвідомили необхідність звертати увагу на ці ознаки та працювати над собою з метою запобігання розвитку професійного вигорання, подолання негативних наслідків стресових ситуацій, сприяння емоційному розвантаженню, позитивному настрою, підвищенню рівня самооцінки та самоповаги.

Учасники виконували цікаві вправи в нетрадиційній, ігровій формі, які змушували виходити із зони комфорту, що підвищувало ефект, від щойно отриманих знань та вчилися саморегуляції. Також були запропоновані методи формування стресостійкості, навичок конструктивного спілкування.

Тренінг проходив в атмосфері відкритості і легкості дуже активно і емоційно. І, як результат, висока мотивація до змін і нові шляхи для власного розвитку.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
31

Эта запись была размещена в рубрики: