Патрульные Краматорска поделились кровью накануне Дня Святого Валентина

доноры

Напередодні 14 лютого – дня, який асоціюється з любов’ю та теплом людських сердець, ми завітали до Станції переливання крові Краматорська, аби взяти участь в тематичній акції.

Патрульні, як ніхто, чудово усвідомлюють, наскільки важливо, аби в лікарнях були достатні запаси крові для порятунку людей, особливо зараз, в умовах карантину, коли донорів значно менше, ніж зазвичай.

доноры

Наша колега Поліна Пилипенко вже неодноразово здавала кров та дуже вірить у повернення добрих справ: "В такі хвилини мене переповнює відчуття того, що моя невелика кількість крові може врятувати життя іншій людині. І коли бачиш, що багато людей проявляють свою людяність стосовно інших, то починаєш вірити в майбутнє! Люди потребують допомоги та дуже приємно отримувати повідомлення, що я врятувала чиєсь життя. Можливо, коли мені потрібна буде допомога, допоможуть і мені".

Читайте также: В Константиновке отремонтирована больница, в селе Клепан-Бык – новая амбулатория

А от поліціянт Сергій Велігжанін жалкує, що до акцій зі здачі крові він долучився тільки минулого року:

"У мене не дуже рідкісна група крові, друга позитивна. Медики кажуть, що дефіциту цієї групи немає. Але я все ж таки сподіваюсь, що моя кров комусь допоможе та врятує життя".

Загалом, сьогодні ми здали майже три літри крові.

Донори – це люди, які здають свою кров, які віддають частину себе, щоб врятувати життя. Тож ми закликаємо всіх небайдужих громадян долучитися до цієї корисної ініціативи, адже крапля крові може врятувати чиєсь життя.

Долучайтеся до добрих справ й ви!


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
6

Эта запись была размещена в рубрики: