Профорієнтація для школярів у Слов’янську проти сірих буднів

На початку лютого на майданчику Zoom для учнів старших класів Слов’янської загальноосвітньої школи № 4 пройшов #онлайн_урок «Професія і освіта в світі».

Організаторами заходу стали Слов’янський міський центр зайнятості і бібліотека-філія № 5 КЗ «Центральна система публічних бібліотек м. Слов’янська».

Під час цього заходу фахівці з профорієнтації разом з майбутніми випускниками говорили багато про що: про те, як вибрати професію, щоби потім не жалкувати; чи можна робити цей вибір не один раз; чи може помінятися професія вже в дорослому житті, якщо захоплення, погляди на життя змінилися? Також розглянули питання актуальності та перспективності тих чи інших професій, визначивши коло тих, які переживуть будь-яку кризу, і тих, яким, ймовірніше за все, загрожує зникнення.

За визнанням підлітків, проблема професійного самовизначення к 10-му класу набула серйозних масштабів. Особливо вони цікавились тим, яке значення для успішної кар’єри має рівень освіти і взагалі наявність диплому, і чи варто обов’язково співвідносити власні професійні наміри зі станом здоров’я (наявністю певних захворювань або слабких місць).

Практична частина уроку передбачала проходження цікавого психологічного тесту, результати якого можуть істотно полегшити школярам процес вибору професії. Окремо фахівці Слов’янського центру зайнятості надали посилання на профорієнтаційні ресурси, де представлені й інші методики з визначення інтересів, здібностей та схильностей.

Тож, продовжуємо профорієнтаційну роботу в безпечному і зручному дистанційному форматі.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
1

Эта запись была размещена в рубрики: