Фільм про події у Слов’янську 2014 року покажуть по ТВ 20 лютого


Майже закінчили із Tanya Tereshchenko та Igor Sviridov монтаж фільму #ПозивнийІталієць про найбільш позитивну історію минулого 2020 року в Україні - українсько-італійську 🇺🇦 🇮🇹 драму із хеппі-ендом військовослужбовця Національна гвардія України Віталія Марківа

Дякуємо за підтримку Міністерство культури та інформаційної політики України , за участь Arsen Avakov , за небайдужість Oles Horodetskyy , за виховання сина Oksana Maksymchuk , за спогади - Богдан Матківський , за зйомки Lukyanets Sergiy і багатьом іншим

Символ цієї історії - телевізійна телетрансляційна вежа на горі Карачун над Слов`янськом, яку із головним героєм захищали у травні-червні 2014 Мирослав Гай, Макс Славян та інші гвардійці Батальйон іменi генерала Кульчицького із десантниками, 95 окрема десантно-штурмова бригада Збройнi Сили України.

Ідея - усі ці вежі, тобто увесь наш інформаційний простір, треба обов`язково захищати від російського агресора. Саме з перемикання телеканалів з українських на російські на захоплених цих об'єктах розпочала Росія гібридну війну.

І саме її жертвою стали італійських фоторепортер Роккеллі і російський перекладач Миронов. Сподіваємося нам вдалося це показати у фільмі. Плануємо його прем`єру на одному з провідних ТБ-каналів 20 лютого у День Пам`яті Героїв Небесної сотні.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

28
44

Эта запись была размещена в рубрики: