Викликай рятувальників у один клік! ДСНС Донеччини презентувала власний мобільний додаток

Через безкоштовний додаток “101 – Донецька область” можна зробити екстрений виклик, просто повідомити про надзвичайну подію або дізнатися більше про першу домедичну допомогу.

Додаток адаптований для людей з особливими потребами: з німотою, глухотою тощо. Якщо такі особливості є, це треба вказати при реєстрації. Також необхідно ввести своє ім’я, прізвище, місто та номер телефону. На цей номер приходить СМС з кодом для підтвердження реєстрації.

Якщо натиснути “екстрений виклик”, диспетчер отримає повідомлення за 3 секунди. Місцезнаходження того, кому потрібна допомога, встановлять автоматично. Користуватися цією опцією, підкреслюють розробники, варто лише в життєво небезпечних ситуаціях. За хибний виклик  передбачений штраф від 51 до 119 гривень.

Також є розділ “Повідомити про подію” з розділами “Пожежа”, “Швидка допомога”, “Газова служба”, “ДТП”. Там можна коротко описати подію та додати фото. 

У розділі “Зворотній зв’язок” можна звернутися до співробітників пожежно-рятувальної частини свого міста, а у розділі “Абетка безпеки”  — прочитати про домедичну допомогу, що робити в разі стихійного лиха чи іншої небезпечної ситуації. 

Завантажити додаток для телефонів з операційною системою Андроїд можна у Play маркет та AppStore.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: