“Слов’янські вечерниці” продовжують традиції вивчення спадщини

вечерницы Славянск
Щомісяця у Центральній бібліотеці Слов'янська відбуваються літературно-музичні вечори, творчі зустрічі, виставки живопису, перегляди літератури за актуальними темами, наприклад, до ювілейних та пам’ятних дат.

вечерницы Славянск

29 січня 2021 року відбулося чергове засідання клуба сімейного дозвілля «Слов'янські вечорниці» присвячене 175 - річчю від дня народження Архипа Івановича Куїнджі художника українського походження та 130 - річчу з дня народження Павла Григоровича Тичини українського поета.

Відкрив захід Чорнобровий Василь Олександрович розповів про творчий шлях  ювілярів.

вечерницы Славянск

Член клубу Нечитайлова Ніна Василівна приготувала презентацію про життя та творчість А.І.Куїнджі, Глущенко Володимир Андрійович продовжив дискусію із застосуванням методичної літератури, провідний бібліотекар читального залу Піддубна Вікторія Миколаївна підготувала художньо – пізнавальний екскурс у творчість А.Куїнджі та П.Тичини.

вечерницы Славянск

Наприкінці заходу лунали українські пісні у виконанні Легуцької Надії Андріївни та Глущенко Марії Олексіївни.

А попереду чекають нові «Слов'янські вечорниці»  і нові теми для обговорень. Всіх охочих запрошуємо приєднатися  до інтелектуального спілкування, обміну думками, розвитку різнобічних знань у сфері літератури,культури та мистецтва останньої п’ятниці кожного місяця.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

10
3

Эта запись была размещена в рубрики: