У Слов’янську презентували ”Концепцію розвитку велоінфраструктури”

вело славянск

16 січня в малій залі Слов’янської міської ради відбувся захід, який розкрив етапи наступних кроків у розвитку велосипедної інфраструктури м. Слов’янськ – робоча нарада з «Презентації Концепції розвитку велоінфраструктури Слов’янської ОТГ»

вело славянск
На заході виступили: заступник міського голови Юрій Підлісний, голова Громадської організації «Платформа ініціатив Теплиця» Ганна Авдіянц, виконавча директорка «U-Cycle» (Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва») Анастасія Макаренко, голова «U-Cycle» Богдан Лепявко.

вело славянск

Під час Презентації представили збір даних та статистики щодо користування велосипедним транспортом. Адже під час Воркшопу, що відбувся в листопаді, було проведено дослідження підрахунку велосипедистів та велосипедний аудит вулиць. Також надано план розміщення велосипедних парковок біля основних точок тяжіння на території громади. Представлено Карту велосипедних маршрутів Слов’янської територіальної громади та результати онлайн-опитування жителів нашої громади.

вело славянск

Також відбувся розіграш "велосвітла" від Асоціації велосипедистів Києва, серед учасників опитування щодо розвитку велоінфраструктури у Слов'янській ОТГ, в якому взяло участь 467 осіб. Власниками "велосвітла" стали: Борова Ксенія, Саша Прокофьєва та учасник опитування на ім'я Сарго.

вело славянск

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
0

Эта запись была размещена в рубрики: