Тренування з бойової готовності у підрозділах Східного ОТО

Комплексне тренування з бойової готовності проведене у всіх частинах Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

З 11 по 13 січня гвардійці відпрацювали дії при отриманні сигналу бойової готовності та розгортання допоміжних пунктів управління на рухомій базі.

Під час тренувань військовослужбовці відточували практичні дії при приведенні підрозділів у вищі ступені бойової готовності за сигналом оповіщення. Військовослужбовці тренувалися у виконанні своїх функціональних обов’язків згідно з бойовим розрахунком. Були відпрацьовані порядок та строки виходу всіх складових оборони та охорони у заданий район.

Техніка та озброєння приводились до бойового застосування, посилювались заходи з охорони та оборони військових містечок, бійці готували та займали вогневі позиції. Багато уваги було приділено організації розвідки під час здійснення маршу та у визначеному районі, налагодженню стійкого зв’язку між підрозділами та пунктами управління, маскуванню, протиповітряній обороні,  вирішенню цілого ряду логістичних питань. При цьому спецпризначенці приховано виявляли вразливі місця в обороні підрозділів.

Офіцери штабу, тилу, морально-психологічного та інших видів забезпечення практикувались в управлінні під час виникнення раптових завдань, проводили необхідні розрахунки та контролювали виконання розпоряджень. У частинах створювали пункти прийому мобілізаційних ресурсів у районі зосередження.

За матеріалами військових частин Східного оперативно-територіального об’єднання


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
12

Эта запись была размещена в рубрики: