Колясочный паркинг. Интересная инициатива от жителей Славянска

инициатива
Новая интересная идея появилась у жителей Славянска - это колясочный паркинг. Реализация такого проекта станет шагом к безопасному и комфортному городу.

Автопарковки есть в городе и очень много, велопарковки также присутствуют, не в большом количестве, но все же. А чем плохи коляски, им также нужно свое пространство, в котором они будут в безопасности и никому не мешать.

Читайте также: Застарелые проблемы Славянска. Появилась петиция о “старых” петициях

Автор петиции Евгения Сорокина пишет:

"У місті Слов’янськ будівлі медичних дитячих закладів не облаштовані безпечними та комфортними місцями для паркування дитячих візочків та велосипедів. Це створює великі незручності при відвідуванні таких закладів, а іноді і загрожує небезпекою, бо імпровізовані парковки у приміщеннях лікарень та поліклінік не відповідають вимогам протипожежної безпеки, перегороджують виходи.

Суть мого звернення полягає в необхідності створення біля дитячих поліклінік, їх філій та інших медичних закладів міста, де обслуговуються діти, облаштованих місць, де безпечно можна залишати дитячі візки. При розробці проекту парковок прошу урахувати та дотриматись таких вимог: безбар'єрність, наявність металевого поручня (або іншого виду пристосувань), до якого можна пристібнути коляску, і накриття, яке б захищало від опадів.

Організувати таку цивілізовану парковку не складно і ціна питання - не велика. Але це створить безперечнi зручності для батьків і дітей міста.

Сподіваюсь, що звернення набере необхідну кількість підписів , буде розглянуто, і підтримано.

Тоді наше місто поступово ставатиме зручнішим і пристосованішим до потреб сімей з дітьми".

Окружающее пространство должно быть доступным, безопасным и удобным для каждого. В том числе и для родителей с маленькими детьми в колясках. Поскольку во многих странах Европы это работает и мы должны заимствовать такой полезный опыт.

Поддерживаете такую инициативу? Палец вверх - да, палец вниз - нет.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

32
0

Эта запись была размещена в рубрики: