Из-за карантина группа из Мариуполя выступает онлайн

"Дізнайся, вихід чи вхід в твоїй в'язниці вікно!” - маріупольські музиканти влаштували онлайн-концерт через неможливість виступати наживо під час карантину.


Якщо слухачі не можуть прийти до нас на виступ, ми атакуватимемо їх своєю творчістю у інтернет-мережі!” Приазовськи митці не розгубилися та вирішили доносити свою творчість через стрім.

Соціальна дистанція, карантинні обмеження та заборона яскравих та драйвових виступів. Пандемія внесла свої корективи у всі сфери повсякденного життя українців, зокрема у андеграунд-сцену.

Більшість фестів та концертних майданчиків відмовилися від проведення заходів, аби уникнути розповсюдження коронавірусу. Деякі рок-гурти занурилися у глибокий андеграунд репетицій та домашніх посиденьок. Проте хлопці з двох приазовських музичних проєктів “Whales Can Fly” та  “CurvaLOL”  вирішили, що цього замало, аби виправдати дистанцію між своєю творчістю та слухачами. І довели, що репетиційна база може при нагоді перетворитися і на концертний майданчик.

“Мене надихнув приклад фестивалю “Інтерсіті+”. Організатори спершу створили мега-стрім з різних міст України, потім їм цього виявилося замало, і вони зробили межконтинентальний фест. І просто сидячи вдома на самоізоляції, ми отримали можливість побачити виступи гуртів зі всього світу. Безкоштовно, просто творчість заради розвитку. Тобто, філософія “DIY”  (Do it youself – прим. автора) у її найкращому прояві.

Ми вирішили взяти це за приклад і з девізом  “DIY not die” створили свій івент. І закликаємо всіх небайдужих креативних людей продовжувати пропагувати свою творчість без загрози для життя потенційних фанів”! - поділився фронтмен гуртів “CurvaLOL” та “Whales Can Fly” Макс Портвейн.

А власник репетиційної бази-студії, з якої вівся стрім, Віталій Борщовецький, у свою чергу пообіцяв сприяти подібним ініціативам: “Ми та спілка “Муздвіж” плануємо запустити подкасти, де будемо спілкуватися про українську музику. І є можливість просувати свою творчість, приходити до цієї студії займатися і розвиватися. Так що якщо в когось є бажання щось розповісти, додати та поділитися з оточуючими, звертайтеся”.

Довідка: Гурт “Whales Can Fly” з'явився у 2017 році і успішно поєднує у своїй творчості романтичну лірику та саркастичні нариси з сьогодення та власних переживань. Свій стиль хлопці характеризуюсть як “digital alternative”, у творчому доробку мають один кліп, декілька нет-синглів, участь з експериментальним проєктом ”Венок сонетів Tempus Declinationis” на виставці “Пост-Мост” та особистий респект ведучих шоу Камтугеза на Radio Rocks. Соціально-стьобний проєкт  “CurvaLOL” (стиль якого хлопці самі визначають як “drum`n`punk”), з'явився у 2020, і на кожну з трьох поки що наявних у доступі пісень має відеовізуалізацію.Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: