Різдвяний флешмоб. У Святогірську сяяла авто-ялинка


Святогірськ туристичне місто, яке відвідують протягом року багато людей.

Думаю немає жодного мешканця Донеччини,який хоч раз в житті не був або не чув про Святогірськ - пише на своїй сторінці у фейсбук Володимир Рибалкин.

Після початку війни на Донбасі у Святогірськ приїхало багато різних, цікавих, креативних людей. За 6 років деякі з них перебрались до Києва, хтось на західну Україну, поїхали за кордон, є ті що повернулись на окуповані території. Але Святогірськ зумів в себе закохати й тих людей, які залишились та активно приймають учать у житті міста. Про них цей пост.

За шість років група небайдужих громадян провели акції "Збереження Дубового Гаю м.Святогірськ", "Сквер "Казковий лic". В них об’єднались представники ВПО, підприємці та місцеві активісти, та пройшли складний, цікавий шлях, отримавши свій власний досвід спілкування та переговорів з органами місцевого самоврядування та державними службовцями.

За шість років кількість людей, які приєднуються до заходів, акцій та флешмобів постійно зростає і це круто!

6 січня відбувся флешмоб Авто-Ялинку, який відбувся в м. Святогірськ на локації аеродром від ідеї до реалізації.
У заході взяли участь приблизно 60 автівок та багато позитивних людей.

З непередбачуваного: в другій половині дня густий туман приєднався до флешмобу, на підготовчому етапі будування ялинки, коптер зламав два гвинта та вибув зі строю. Добре що у представників ЗМІ були ще 2 коптери, але в рішучий момент робити відеозйомку зміг лише один з них.

Флешмоб відбувся, сподіваюсь всі учасники, які приєднались, отримали задоволення від спілкування та краєвидів Святогірська.

Цього року у заході брали участь міста: Соледар, Харків, Слов’янськ, Краматорськ, Дружківка і Святогірська ОТГ. Всім дякуємо за небайдужість та активність.

P.S. Всіх з Різдвом Христовим та запрошуємо відвідати Святогірську ОТГ.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
8

Эта запись была размещена в рубрики: