«Ліга майбутніх поліцейських» у Слов’янську поповнилася новими учасниками

 лига СлавянскНачальник поліції Слов’янська Станіслав Загурський привітав хлопців та дівчат зі вступом до молодіжної організації та подякував за активну позицію та бажання співпрацювати з поліцією. Зустріч завершилася екскурсією поліцейським відділом.

лига Славянск

На початку учбового року під час презентації Ліги у Черкаській школі учні всерйоз зацікавилися проектом. І вже сьогодні 15 хлопців та дівчат отримали свої посвідчення учасника молодіжної громадської організації і стали повноправними партнерами поліції.

лига Славянск

Причини, за якими підлітки захотіли стати «лігівцями» різні: деякі школярі планують в майбутньому працювати у поліції, інші хочуть брати участь у житті свого населеного пункту та різних соціальних проектах, декотрим подобається активний спосіб життя.

лига Славянск

Керівник поліції Станіслав Загурський познайомився з усіма новачками, розповів про діяльність молодіжної організації та вручив посвідчення.

лига Славянск

- Вже п’ять років під егідою поліцейських діє Громадська організація «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських». За цей час до Слов’янської ланки приєдналось більше 100 дітей, з яких 23 наразі є курсантами вищів МВС. Сьогодні я щиро рад вас бачити у нашій команді., - сказав начальник поліції.

лига Славянск

Після урочистої частини ювенальні поліцейські провели для підлітків екскурсію підрозділом. Діти змогли побачити, як виглядає кабінет начальника слов'янської поліції, побували у музеї, спортивному залі.

лига Славянск

Було помітно, з яким інтересом нові учасники слов'янської «Ліги майбутніх поліцейських» сприймають нові для себе знання. Попереду на них чекає ще багато нових вражень і знайомств!

Слов'янський відділ поліції Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
5

Эта запись была размещена в рубрики: