Щоб свято не перетворилося на трагедію. Рятівники попереджають


Традиційно у період Різдвяних свят у церквах та храмах проводяться святкові богослужіння, участь у яких приймає велика кількість вірян.

Напередодні цих подій, наші рятувальники проінспектували культові споруди міста Слов'янськ та району, провели додаткові протипожежні інструктажі з настоятелями та обслуговуючим персоналом, щоб свято не перетворилося на трагедію.

 
Під час візиту також було перевірено наявність необхідних первинних засобів пожежогасіння, стан евакуаційних виходів та шляхів евакуації. Співробітники Служби порятунку порадили повністю знеструмлювати будівлі культових споруд після завершення богослужінь  та не залишати у церкві без нагляду запалені свічки та відкритий вогонь.
 
А от вірянам, слід тримати свічку в руках таким чином, щоб вогонь не потрапив на власні або чужі речі, які можуть миттєво спалахнути. Варто завжди пам'ятати, що пожежу легше попередити, ніж ліквідовувати її наслідки. Тому, якщо пожежа все ж таки виникла, потрібно негайно сповістити пожежно-рятувальну службу, зателефонувавши за номером «101».


Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: