Як Слов’янський МЦЗ досвідом ділився…

Незважаючи на те, що ми працюємо в одній системі, використовуємо єдині технології, підхід до роботи кожного з нас залишається індивідуальним, особливим та творчим. Про це йдеться на фейсбук сторінці Слов'янського міського центру зайнятості.

Так, з метою обміну досвідом Донецьким обласним центром зайнятості було ініційовано дистанційну зустріч фахівців з профорієнтації базових центрів. Першими відкрив цикл заходів Слов’янський міський  центр зайнятості, який презентував психологічний тренінг «Життя по максимуму» в рамках роботи молодіжного клубу «Step by step».

Керівниця клубу Наталія Баженова в якості спікера запросила психолога, арт-терапевта та супервізора Олену Зозулю. Під чуйним керівництвом тренерів учасники не тільки вдосконалювали професійні навички, а й намагалися знизити рівень емоційної напруги та відновити свій власний ресурс.

Вважаємо, що кожен із присутніх виділив та взяв для себе «на озброєння» ті елементи, які на їх думку були найбільш цікаві та підходять для використання у своїй роботі.

Нам дійсно є над чим працювати в 2021, 2022, 2035, 2121 роках…

Важливо почати вірити, бути готовими брати відповідальність та реалізовувати зміни. Усвідомлення своїх недоліків та робота з ними є запорукою успіху.

З найкращими побажаннями та гарним настроєм зустрічаємо наступний 2021 рік!!!

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
2

Эта запись была размещена в рубрики: