“Київстар” заверил, что в Новом году тарифы повышать не будут

тарифы связь

Приятно, когда на вашу электронную почту приходят письма, в которых есть заверения в неизменности цен и тарифов. Никакого повышения, к которому нас печально приучила предновогодняя действительность (газ, электричество, абонплата за тепло и т.д).

Вот и мобильный оператор "Київстар" буквально днями (30 декабря) прислал нам письмо, которое полностью опровергает информацию, опубликованную во многих интернет-изданиях. Вот само письмо, подписанное руководителем проектов PR-Service Лилией Золотаревич.

Доброго дня, шановні колеги! Вчора вийшла новина у вас на ресурсі  (Пенсионеры в Украине могут остаться без доступной мобильной связи с нового года), але інформація в ній не відповідає дійсності.
Будемо вдячні, якщо ви приймете до уваги офіційну позицію компанії і
внесете у новину достовірну інформацію.

"Для абонентів Київстар старшого віку довгий час діє тариф без інтернету лише за 60 гривень на місяць - "Дзвінки для батьків". Він був запущений ще на початку 2020 року та ним вже користуються сотні тисяч клієнтів. Його можуть підключити всі абоненти Київстар у віці від 60 років відвідавши один із фірмових магазинів Київстар для підписання договору. Для цього їм треба взяти з собою паспорт та ІНН. Перехід на новий тариф займе 10-15 хвилин.

Також ми працюємо над тим, щоб вже на початку січня цей тариф можна було підключити без відвідування магазину, а через дзвінок в довідковий центр Київстар.

Також мільйони абонентів Київстар продовжують користуватися архівними тарифами, де вартість послуг складє 50-75 гривень. Тобто інформація про те, що вартість послуг буде для них від 100 гривень не відповідає дійсності."

Вот такие новости. Очевидно, повезло тем, кто пользуется "архивными" тарифами. Они будут действительны и в Новом 2021 году. В этом нас заверяет мобильный оператор "Київстар". Замечательно, если так и будет на протяжение всего года.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

6
4

Эта запись была размещена в рубрики: