У Слов’янську відкрито оновлений центр пенсійного фонду

центр пенсионный
Створення комфортних умов для відвідувачів — одне з найбільш важливих питань в роботі управлінь Пенсійного фонду області.

29 грудня за участі очільниці Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад, заступника Слов'янського міського голови Віктора Воропаєва та представниці міської організації інвалідів Ольги Сидоренко було презентовано відкриття оновленого сервісного центру приймання та обслуговування громадян Слов'янського об'єднаного управління Пенсійного фонду України.

Керівниця управління Олена Литвиненко продемонструвала зону очікування облаштовану сервісом адміністратора, електронною чергою, системою кондиціонування, комфортним освітленням, а також спеціальними зручностями для осіб, які потребують особливої уваги.

Читайте також:Слов’янськ – місто пенсіонерів. Що нового дідусям і бабусям в Новий рік?

Робочі місця фахівців оснащені сучасною комп'ютерною технікою, що дозволяє здійснювати приймання та обслуговування громадян з будь-яких питань пенсійного забезпечення оперативно та якісно.

Крім того, в залі обслуговування для всіх охочих передбачена спеціальна робоча станція, де можна зареєструватись на вебпорталі Пенсійного фонду України за допомогою фахівців управління.

Загалом впродовж поточного року в Донеччині оновлено, відповідно до єдиних стандартів обслуговування громадян Пенсійного фонду України, 10 сервісних центрів.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

32
2

Эта запись была размещена в рубрики: