Пошук ділових партнерів – унікальна послуга від Донецької торгово-промислової палати


Рівень експорту товарів Донецької області в першому півріччі 2020 року впав на 26% в порівнянні з відповідним періодом 2019. Пандемія COVID-19 стала ударом для підприємців всього світу і тепер треба шукати сили, та ресурси для розвитку підприємств.

Одним з виходів може стати пошук нових ринків збуту продукції. Підприємства Донецької області історично багато товарів експортують в Росію. За останні роки значно виріс обсяг експорту в країни ЄС. А ось за океаном про наші товари поки що знають мало. Підприємці Донеччини в невеликій кількості експортує свої товари в США, але обходять стороною, наприклад, Канаду, хоча остання імпортує вдвічі більше товарів на душу населення, ніж США.

Пошук нових ринків - це важка робота, яка може забрати багато часу. Треба не лише виявити перспективні ринки, але й проаналізувати потреби, порахувати обсяг ринку та інше.

Нові міжнародні ринки збуту відкриють нові можливості для розширення бізнесу. Для України відкриті ринки країн Азії, Європи та Америки, де українська продукція складе гідну конкуренцію місцевим виробникам.

Допомогти вийти українським товарам, що виробляються в Донецькій області на міжнародні ринки можна за допомогою Донецької торгово-промислової палати.

Досвід та бізнес зв’язки допомагають Донецькії ТПП утримувати статус найкращого консультанта з пошуку міжнародних партнерів, завдяки доступу до закритих баз даних імпортерів, можливості встановлення прямих контактів з представниками імпортерів та багаторічному досвіду експортної роботи.

Ця послуга є унікальною завдяки перевіреним робочим контактам співробітників, що приймають рішення в компанії потенційно зацікавленого покупця. У нас є можливість здійснювати пошук та підбір імпортерів у закритих міжнародних базах, крім цього використовується власна база міжнародних контактів Донецької ТПП і ресурсів партнерських організацій та торгових представників за кордоном.
Донецька ТПП має напрацьовані контакти для розвитку експорту з України до країн Західної Європи: Голландії, Італії, Німеччини, Польщі, Франції, країн Прибалтики, а саме: Естонії, Латвії, Литви, а також Канади, Китаю та Туреччини.

м. Краматорськ,
вул. Ярослава Мудрого, 48а
+38 (050) 54-35-382
+38 (050) 40-55-903

vera.rudych@donetskcci.com
mila.dmytrychenko@donetskcci.com

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
1

Эта запись была размещена в рубрики: