Пусть сбудутся все наши мечты! Новогоднее поздравление Вадима Ляха 2021

Уже совсем скоро наступит Новый 2021 год. "Деловой Славянск" продолжает рубрику Новогодних поздравлений на своих страницах, где жителей Славянска поздравляют известные люди города.

В преддверии Нового года с поздравлениями к жителям города и района обратился голова Славянской объединенной территориальной громады Вадим Лях.

Вадим Лях поздравляет

В своем видеообращении Вадим Лях пожелал всем жителям крепкого здоровья, новых достижений в жизни и чтобы сбылись все мечты!

Шановні слов'янці!

2020 рік дарував нам маленькі перемоги й великі здобутки, ми набували нового неоціненного досвіду життя. Ми наполегливо працювали та спільними зусиллями долали труднощі, а найголовніше – впевнено і з оптимізмом дивились у майбутнє.

Напередодні Нового року заведено загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково стануть реальністю. Нехай же усі бажання, які Ви загадаєте Новорічної ночі здійсняться вже у найближчому майбутньому.

Нехай Новий рік увійде до Вашого життя добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, натхнення на нові здобутки, багато яскравих моментів, цікавих зустрічей та вдалих рішень.

Бажаю гарного настрою та вдачі, нехай у Вашому житті панують гармонія та процвітання! З Новим 2021 роком!

З повагою, міський голова Вадим Лях

 

Деловой Славянск

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

31
7

Эта запись была размещена в рубрики: